Hlavní navigace

Také dozorčí rada ČD odsoudila výroky Duška

12. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Výroky Jaromíra Duška označila za nepravdivé také dozorčí rada Český drah stejně jako řídící výbor, který vykonává funkci valné hromady. Hospodaření Českých drah pod vedením Petra Žaludy a jeho managementu se ve srovnání s minulostí firmy prokazatelně zlepšilo, je transparentní a auditované bez výhrad auditora, uvádí se v prohlášení zaslaném médiím.

Jaromír Dušek podle dozorčí rady a řídícího výboru nemluvil pravdu, když hovořil o zneužití 8 miliard korun z prodeje části podniku v roce 2008. Celá částka a veškeré její pohyby byly podle dozorčí rady řádně vyúčtovány a dokladovány. Dozorčí rada konstatuje, že vedoucí pracovníci Českých drah jsou vybíráni podle své odbornosti a Dozorčí rada je průběžně informována o zásadních personálních změnách ve vedení společnosti. Můžeme prohlásit, že současný management Českých drah je vysoce kompetentní, profesionální a je sestaven ze špičkových odborníků ve svých oborech, reagovala dozorčí rada na výroky Duška, který poukazoval na propojení vysoce postavených manažerů Českých drah s členy vlády na základě sexuální orientace.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).