24. 3. 2026 14:28
Proč platit procenta platební bráně, když existují okamžité platby a banky bez poplatku za příchozí platbu? S platit jde QR kódem, což je vždy bezpečnější i rychlejší než platební karta.
4. 4. 2026 16:17
Protože to vyžadují zákazníci. To je úplně jednoduché.