Hlavní navigace

Trh s online nákupem potravin: Rohlik.cz nově míří do měst nad 30 tisíc obyvatel

3. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Bára Perglová, podle licence: Rights Managed
Možnost nakupovat potraviny online si nachází stále více příznivců. Rohlik.cz expanduje do dalších větších měst. Nahlédnout můžete i do Koloniálu.

Na českém online trhu s potravinami se pohybuje hned několik internetových supermarketů. Například Koloniál, Kosik.cz, Nakupdomu.com, Myfoodmarket.cz, Potravinydomu.cz, NakupteSi.cz anebo projekt Tomáše Čupra Rohlik.cz. Právě poslední zmiňovaný nově oznamuje, že chystá v tomto roce expanzi. Své služby chce krom Prahy a Brna nabízet také v jiných městech. A to v těch, které mají více jak 30 tisíc obyvatel.

Mohlo by vás zaujmout: 5 tipů, jak být letos úspěšnějším internetovým obchodníkem

Už na jaře by měl potravinový e-shop nabídnout své služby ve městech jako jsou například Plzeň, Hradec Králové či Pardubice. Podrobnosti expanze do velké části Česka zatím nechceme prozrazovat. Můžeme ale říct, že cílem ke konci roku 2016 je možnost nakoupit na Rohlik.cz ve všech městech nad 30 000 obyvatel, říká spoluzakladatel Rohlik.cz Tomáš Čupr.

Ke konci minulého roku se musel Rohlik.cz kvůli nedostačujícím prostorům v původním skladu přestěhovat do většího. Podívejte se, jak přesun probíhal a jak nový sklad vypadá v plném provozu.

Podívat se můžete také do zákulisí dalšího z online supermarketů. Sesterský server Lupa.cz vyrazil na exkurzi do Kolonial.cz.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).