Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku U kontrolních hlášení bude moct dostat pokutu až 500 000 Kč více podnikatelů od Kominík - Mne jenom fascinuje jak se pořád něco nového...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 27. 12. 2018 14:41

    Kominík (neregistrovaný) ---.37.broadband17.iol.cz

    Mne jenom fascinuje jak se pořád něco nového vymýšlí pro podnikatele, živnostníky. Mám jen pocit že se vše odvádí od podstaty věci, že Náš p. Babiš nic nenakradl, nic nečerpal, řádně odváděl daně atd. Copak se opravdu nic nestalo a bude se šlapat jen po normálních podnikatelích, živnostnících kteří nic nečerpají, nedostávají dotace a různé úlevy ? Kdy nastane ta doba že vezmeme lopaty, hole a vyženeme ty úředníky a vládu z jejich doupat ? Je málo úředníků kteří berou úplatky ? Je málo premiérů co si kradou pro sebe ? Na co my tu potřebujeme senát, soudy a ty parchanty ( poslance ) co vymýšlejí zákony nad zákony ? Jakou mají zodpovědnost za špatné rozhodnutí ? Žádné, po volbách jsou zpátky u koryt. DOST bylo vlády těm kteří žijí z Našich daní !!! A pro své vyšší platy udělují pokuty aby si rvaly konta z Našich těžce vydřených peněz !!!

  • 27. 12. 2018 22:02

    Hajaja (neregistrovaný) 185.147.47.---

    Bureš taky nespí...Ostatně proto, aby se udržel u moci a koryta co nejdéle dostali státní povaleči opět přidáno - zejména ti z represivních složek, kteří by pak dostali vodní děla, štíty a další výbavu, aby na ty lopaty a hole rázně odpověděli, pokud by na ně někdy opravdu došlo. Jako bývalý estébák a technolog moci velmi dobře ví, že pokud si zaplatí armádu, policajty, berní ouřady, celníky a další své poskoky, budou tito za to, že v krátké době dostali na výplatní pásku 8 až 10 tisíc navíc podle funkce a hodnosti, o to udatnějši bránit jeho majestát.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).