Hlavní navigace

Unie podnikových právníků slavila 20 let působení

17. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Unie podnikových právníků, která sdružuje právníky předních českých i zahraničních firem oslavila dvacet let působení v České republice. Při této příležitosti uspořádala setkání na Vyšehradě za přítomnosti celé právnické elity. Vedle prezidentů Notářské komory, Exekutorské komory a Soudcovské unie a představitelů České advokátní komory přijal pozvání i ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.

Unie podnikových právníků vznikla před dvaceti lety v reakci na neexistenci profesní komory, která by zastávala zájmy právníků působících ve firmách. Proto každoročně pořádáme desítky odborných setkání, na kterých si vyměňujeme zkušenosti z praxe. Rovněž formou organizace odborných seminářů a konferencí v rámci celoživotního vzdělávání se nám daří přispívat k efektivnějším řešením situací, které souvisí s prací firemního právníka, vysvětluje hlavní smysl vzniku a činnost unie její prezidentka Marie Brejchová.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).