Hlavní navigace

Únor přináší personální změny ve společnostech skupin Finep Holding a ČKD Group

13. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novým obchodním ředitelem a členem správní rady investiční společnosti Avant Fund Management, která patří do skupiny FINEP Holding byl jmenován Jarrod Epps. Jeho hlavními cíli je propojit kapitál přímých investorů ve fondu a vyhledávat kupní příležitosti na trhu nemovitostí v České republice a napříč celou střední a východní Evropou.Čtěte více v rubrice Personálie.

Nového generálního ředitele do svého vedení zvolila od února i jedna ze stěžejních společností ČKD GROUP – ČKD Praha DIZ, a.s. Stal se jím Martin Slabý, který do ČKD Praha DIZ, a.s. přichází ze společnosti CHEMING, kde působil od poloviny 90– tých let jako generální ředitel. V posledních pěti letech byl Slabý současně reprezentantem elektrárenské divize gigantického koncernu GDF SUEZ – belgické ELECTRABEL, S.A. Ve funkci nahradil ing. Jiřího Rosického, který bude dále pracovat na projektech v rámci ČKD GROUP.

Business server Podnikatel.cz též nabízí všem manažerům registraci zdarma v databázi manažerů. Při vyplňování formulářů je důležité vypsat povinné položky, vložení fotografie je volitelné.

Fotografie nahrávejte o minimální velikosti 120×100 pixelů.

Výhody registrace v Databázi manažerů:

  • registrovat mohou i zastupující mediální agentury
  • registrace zcela zdarma, bez žádných poplatků
  • díky specifickému zaměření serveru lepší zviditelnění v rámci internetu
  • jednoduchá registrace
  • vlastní a samostatná stránka s vizitkou

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).