Hlavní navigace

V Praze startují Creative Mornings. Celosvětový projekt pro kreativní lidi

12. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Projekt Creative Mornings se rozšiřuje o Prahu. Každý měsíc připraví přednášku, která bude inspirací především pro kreativce. Startuje už tento měsíc.

Praha se zařadila do projektu, který funguje v 32 městech po celém světě. Kreativní rána, Creative Mornings, mají posluchače vytrhnout ze zaběhnutých rutin a naučit se probouzet do nového dne jinak.

Projekt si klade za cíl své posluchače inspirovat, spojovat lidi z různých oborů a usnadnit usnadnit přístup k zajímavým názorům a lidem i mimo konferenční sály napříč všemi obory.

Creative MorningsCreativeMornings is a monthly breakfast lecture series for creative types. Each event is free of charge, and includes a 20 minute talk, plus coffee!


Creative Mornings se konají ráno, pravidelně každý měsíc, tak, aby si na ně každý mohl udělat čas. Jsou zdarma, je třeba jen vstát.

Našemu týmu se podařilo získat licenci od newyorské základny a zařadili jsme tak Prahu mezi světové metropole, ve kterých se budou konat inspirativní ranní sešlosti pod prestižní hlavičkou Creative Mornings pravidelně, říká organizátor Creative Mornings Prague Michal Andera, který je zároveň i redaktorem serveru Podnikatel.cz, pro který připravuje seriál videorozhovorů Videobiz.

První české Kreativní ráno se bude konat 20. července v prostorách HUBu v Praze. Uvede ho Martin Charvát z agentury Konektor. Téma jeho přednášky nebude reklama, ve které se pohybuje od roku 1994, ale bourání paradigmat.

Scénář Creative Mornings Prague

  • 8:30 Probuzení. Zakousněte se do báječného loupáčku, usrknete čerstvou kávu a běžte se pozdravit s někým, kdo vám zrovna padne do oka.
  • 9:00 Inspirace. Usaďte se a vyslechněte si 20minutovou přednášku, svou dávku inspirace minimálně na jeden den. Potom se můžete ptát.
  • 9:30 Úsměvy, pohledy, pozdravy. Smeťte drobky ze stolu, nastává čas na výměnu kontaktů a zhodnocení tématu nebo mluvčího, cokoliv chcete.
  • 10:00 Probuzení. Jděte do práce a přemýšlejte nad tím, co jste si ráno vyslechli, vstřebejte inspiraci, probuďte se tento den jinak.
  • Celý proces každý měsíc opakujte.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).