Hlavní navigace

O vítězství v soutěži Best Project Management bojuje 14 projektů

20. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nominační fáze soutěže Best Project Management, jež přispívá ke zvýšení kvality a prestiže projektového managementu, byla uzavřena. Do konce března 2009 bylo možné registrovat projekty realizované v České nebo Slovenské republice. Podmínky soutěže splnilo 14 projektů převážně ze segmentů telekomunikačních a IT firem, ale také energetiky nebo financí, zdravotnictví či státní správy. Soutěž pořádá sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci se společností solit project a za odborné garance společnosti Ernst & Young.

" Všechny přihlášené projekty zhodnotí odborná porota složená z expertů na projektový management. Účastníci finále budou své projekty obhajovat osobně, což klade vedle procesních a organizačních kvalit důraz také na úroveň prezentačních schopností soutěžících týmů a osobnost projektových manažerů," dodává Nikola Rafaj, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network.

Vítězný projekt bude vyhlášen na celodenní konferenci Project Management Day, která se koná v úterý 2. června 2009. Bližší informace a kompletní zpráva o prvním ročníku jsou k dispozici na www.bestprojec­tmanagement.cz.

Autor článku

Šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).