Hlavní navigace

Názory k článku Vědecky ověřeno, zákon o prodejní době v obchodech zatemňuje mozek

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 13. 9. 2018 12:43

  umfa (neregistrovaný) ---.nat.suchdol.net

  Ach jo. Kdyby radši přestali blábolit :-) a celý ten zákon zrušili, ať si to lidi zařídí jak chtějí. Proč si jakýkoliv poslanec myslí, že ví lépe co je dobré pro provozovatele nějakého obchodu než provozovatel sám?

 • 14. 9. 2018 7:41

  PPP (neregistrovaný) ---.mitranet.cz

  Další z řady humoristických článků. Ale jo...Pobavil jsem se. Hlášky z filmů? Argumentace vědeckou studií bez odkazu? Prosil bych změnit doménu na pRdUnikatel a pár červených palců jako výraz podpory.

 • 23. 10. 2018 12:28

  m (neregistrovaný) ---.it.cas.cz

  Proč se radši neřeší podmínky práce ve svátek. Ve svátek se pracovat musí, jde nám elektřina, teče voda, jezdí vlaky a autobusy, fungují nemocnice, vyváží se odpad - to vše se neděje samo od sebe. Nějaký ten otevřený obchod je v tomto kapkou v moři. Proč musí popelář (správně manipulant při svozu TKO) jezdit na štědrý den namísto aby si užíval Vánoc?

  Umíte si představit, jak by to vypadalo, kdyby opravdu nikdo nedělal a všichni se věnovali rodině a svým blízkým?

  Dříve podle Zákoníku práce náležel za práci ve svátek příplatek 100%, nový Zákoník toto zrušil a nechal to na "smluvní volnosti." Dopadlo to přesně jak se předpokládalo, prostě příplatky nejsou žádné. Proč teda raději neupravit podmínky práce ve svátek (pro všechny profese) tak, aby vyhovovaly obecně a ne se zabývat jen jedním oborem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).