Hlavní navigace

Vitalia.cz: Jak začít s in-line bruslením?

12. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přestože to kvůli aprílovému počasí posledních dní nevypadá, léto již klepe na dveře. Slunné počasí pak vybízí také podnikatele k aktivní relaxaci. Stále oblíbenější činností se stává in-line bruslení.

Pokud s bruslením teprve začínáte, neměli byste opomenout několik základních pravidel a rad, kterými můžete předejít nepříjemnému zranění. Ke spoustě úrazů na kolečkových bruslích dochází proto, že se lidé nedostatečně chrání. Na bruslích stačí málo, noha se smekne a vy to buď ustojíte, nebo spadnete. Čtěte více na Vitalia.cz: Jak začít s in-line bruslením?

Velice také záleží na vybavení, které zvolíte. Dnes existuje na trhu široká nabídka různých typů bruslí pro různé účely, největší úspěch však slaví fitness brusle. Také u bruslí platí staré známé, že cena obvykle odpovídá kvalitě. Brusle by měla dobře padnout, být pohodlná, proto je lepší zabrousit opět do specializovaných prodejen a vyhnout se hypermarketům. Kvalitní fitness brusle se dají pořídit již od 2000 korun. Čtěte tutoriál Cyklistika a bruslení.

Autor článku

Zástupce šéfredaktora Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).