Hlavní navigace

Názory k článku Vloni skončil rekordně velký počet firem, nejvíce se zavíralo v Praze

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 1. 2018 18:05

  bohuslav1 (neregistrovaný) 78.156.147.---

  Názorný příklad manipulace s čitateli...Ve skutečnosti se počet firem zvýšil, protože jich bylo více zapsáno, než kolik zkrachovalo...Ale to je nenápadně uvedeno v textu. Účelem je vyvolat prvopohledový dojem "hele jak ten stát ničí podnikatele"...A přitom je to podnikatelský únik, jak se zbavit dluhů a začít znova...a ještě se to svede na EET nebo fin. správu...

 • 31. 1. 2018 5:58

  Drobek (neregistrovaný) 77.48.148.---

  Bohužel nemáme zákon, který postihuje občany, kteří neustále zakládají nové a nové firmy, vytváří problémy slušným podnikatelům a majitelé stovek firem jsou postižitelní tkzv.koně ale nestíhaní. Zákon na přepis firem podmíněný schopností finanční a intelektuální s podmínkou trvalého bydliště, ne na úřadech by jistě pomohl. Stačí se podívat na ARES a propojenost
  včetně nachystaných firem postupně přepisovaných by mělo být trestné. Toto vše by šlo podmínit, i když cestu si neslušní vždy najdou, ale bude mnohem složitější a možná i právně postižitelná.

 • 31. 1. 2018 9:49

  až naprší a uschne (neregistrovaný) ---.pnet.sferianet.cz

  V tomto státě, kde soudruzi z ANO a finanční správy vytvářejí dojem, že co "podnikatel, to podvodník", může podnikat buď jen ten, kdo má kachní žaludek anebo nemá vůbec žádné nervy a zásady. Pro normálního člověka toto řemeslo fakt není. Samé příkazy, zákazy, nařízení, neustálé novelizace zákonů a vyhlášek, argogantní, závistiví, líní a všehoschopní úředníci v nabobtnalých stavech a bez jakékoli odpovědnosti, toť vizitka práce vlády ČSSD a ANO v plné nahotě.

 • 31. 1. 2018 10:21

  můj názor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Bohužel je smutná pravda, že drobné a střední podnikatele se stát snaží zlikvidovat pomocí nenávisti,zloby a závisti. Už jste si někdy uvědomili, že předhodí téma např. odvod daní a velmi mnoho diskutujících odsuzuje a přitakává, že vlastně živnostníci jsou podvodníci. A nikoho už nezajímá, že nevědí kam tiše mizí vybrané miliardy. A to je právě to o co tu jde. Hodit kost aby se psi poprali a zloděj mohl nerušeně krást. On se také živnostník dost dobře nedá ovládat státem, protože od něj nic nepožaduje. Velkopodnikatelé, kteří generují miliardy je totiž jiná sorta. Ti už spíš ten stát řídí ku svému prospěchu a potřebují zaměstnance kteří jsou na nich závislí. Pak se s nimi dá manipulovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).