Hlavní navigace

Vyhrajte vstup na konferenci E-Business Forum

7. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Loajalita neboli věrnost zákazníků bude ústředním tématem 8. ročníku konference E-Business Forum. Zapojte se do soutěže o vstup zdarma a buďte u toho i vy.

Úspěšný e-shop potřebuje loajální zákazníky. Ale co vlastně taková loajalita obnáší? Vyplatí se dávat zákazníkům slevy, dárky a bonusy? A je lepší zaměřit se na ty stávající, nebo získávat nové? 

Na letošní konferenci E-Business Forum 27. září zjistíte, jak se o zákazníky nejlépe starat i jak si jejich zájem udržet. Jak získat zákazníky, kteří nejen že se k vám budou vracet, ale budou vás i doporučovat dál. 

Server Podnikatel.cz, mediální partner konference, pro své čtenáře připravil soutěž o tři vstupenky. Soutěž probíhá od 7. do 12. června 2016.

Princip soutěže: 

Napište nám, jakými dárky, bonusy či pozornostmi odměňujete své věrné zákazníky. Své zkušenosti zasílejte na emailovou adresu soutez@iinfo.cz. Z došlých odpovědí vylosujeme tři výherce.

Pravidla soutěže

  1. Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o.
  2. Soutěž probíhá od 7. do 12. června 2016.
  3. Ze správných odpovědí budou vylosováni 3 výherci, kteří obdrží vstup na uvedenou akci.
  4. Podmínkou k získání výhry je uvedení kontaktního e-mailu, který bude využit v souvislosti se soutěží.
  5. Výherci, kteří se do 3 dnů o cenu nepřihlásí, ztrácejí na výhru nárok.
  6. Ceny nejsou právně vymahatelné.
  7. Ze slosování o ceny jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Internet Info, s.r.o., která je pořadatelem soutěže, stejně jako jejich příbuzní.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).