Hlavní navigace

Výsledky soutěže WebTop100 již vyhlášeny

31. 10. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Poradenské centrum Dobrý web společnosti Internet Info vyhlásilo včera na slavnostním večeru výsledky 6. ročníků soutěže WebTop100. V celkovém žebříčku se na prvním místě umístila Hypoteční banka, těsně za ní pak centrum digitální fotografie MEGAPIXEL a tvůrce webových řešení PeckaDesign.

Soutěž, která se pořádá každoročně, má za cíl zhodnotit webové prezentace firem působících v ČR. Společnosti tak mají možnost porovnat své internetové stránky ať už napříč celým internetem nebo mezi sebou v rámci oboru podnikání. Do soutěže se přihlásilo celkem 158 firem různých velikostí a z různých oborů. Podmínkou bylo, že firma musí podnikat na území ČR. Soutěžilo se v 11 oborových kategoriích, přičemž webové prezentace hodnotilo celkem 40 odborníků. Cenu za absolutně nejlepší webové stránky předala exministryně informatiky Dana Bérová a výkonný ředitel společnosti Internet Info Ján Simkanič.

V kategorii Auto-moto zvítězila Škoda Auto, v IT PeckaDesign a ve Financích vítěz celkového žebříčku Hypoteční banka. První místo zaujala v žebříčku Telekomunikace společnost T-Mobile Czech Republic, v Dopravě České aerolinie a v Průmyslu společnost LINET, výrobce zdravotnické techniky. V oblasti Energetika se na vrcholu umístila Pražská energetika, v Obchodě a prodeji MEGAPIXEL, v Cestovních ruchu pak město Mariánské Lázně. Mezi internetovými obchody zvítězil MEGAPIXEL a v oblasti Potravinářství a gastronomie společnost HAMÉ.

Kompletní výsledky budou zveřejněny na stránkách projektu WebTop100. Více informací o korporátních webových prezentacích a jejich vývoji čtěte v článcích Aleše Miklíka Web jako cesta k zákazníkovi a České firemní weby o rok a krok dál na sesterském serveru Lupa.cz.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).