Hlavní navigace

AKADEMIE Podnikatel.cz: Zájem o luxusní kávovar v rámci soutěže je překvapivý

13. 5. 2009
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

AKADEMIE Podnikatel.cz hlásí nebývalý zájem o luxusní kávovar, který nabízí v rámci soutěže u příležitosti startu nového vzdělávacího projektu. Vlna odpovědí na jednoduché otázky, jejichž znění naleznou soutěžící na stránkách Akademie, se doslova spustila včera v pozdních odpoledních hodinách a dnes dále pokračuje. Navíc nás velmi mile překvapilo, že odpovědi dosavadních soutěžících jsou všechny správné, zdůraznil Michael Hovorka, šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz a zároveň tvůrce nového vzdělávacího projektu.

Soutěž přitom probíhá až do 31. května, kdy bude ukončena. V červnu pak vylosuje odborná porota 3 výherce, kteří si celkem tři hodnotné ceny rozdělí dle vylosovaného pořadí. Slavnostní předání cen proběhne za účasti odborné poroty a fotografa v prostorách Università del Caffè, která ceny do soutěže věnovala a která je zároveň partnerem projektu AKADEMIE Podnikatel.cz.

Soutěž Probuď v sobě Itala a vyhraj luxusní kávovar spočívá v 5 zadaných otázkách, jejichž odpovědi naleznou soutěžící pro přečtení kávové historie na stránkách www.unicaffe.cz nebo na www.illy.cz. Vše o kávě si čtenáři mohou nově přečíst i na serveru Podnikatel.cz, který ve spolupráci s Università del Caffè připravil kávový speciál Svět espressa. Chci soutěžit o luxusní kávovar a další ceny

Ceny v soutěži

  1. cena luxusní kávovar Francis Francis X7
  2. cena kit coffe plant
  3. cena Kurz pro milovníky kávy (více podrobností)

AKADEMIE Podnikatel.cz je nový vzdělávací projekt business serveru Podnikatel.cz. Nabízí kurzy a semináře určené především pro podnikatele, živnostníky, účetní a širokou veřejnost. Účastníci historicky prvního kurzu získají jako bonus vstup na jeden seminář zdarma.

skoleni_27_5

Přehled vypsaných kurzů je k dispozici na webových stránkách Akademie stejně jako registrační formulář a přehled stálých i externích lektorů, kteří se na výuce budou podílet. V období měsíců červen až srpen 2009 se mohou zájemci přihlásit do kurzů na téma účetnictví pro začátečníky, managementu, základů marketingu či specializovaných daňových seminářů. Do budoucna hodlá Akademie spustit také rekvalifikační kurzy a rozšířit nabídku kurzů kvalifikačních.

Aktuální informace ohledně vypsaných kurzů a seminářů a fotografie cen v soutěži jsou k dispozici také na stránkách sítě Facebook.com.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).