Hlavní navigace

Názor k článku Zájem o Účtenkovku vadne, počet zaregistrovaných účtenek se propadl o milion od Tazatel - Mě by jen zajímalo jak souvisí hra účtenkovka...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 16. 2. 2018 20:00

  Tazatel (neregistrovaný) ---.static.bluetone.cz

  Mě by jen zajímalo jak souvisí hra účtenkovka s udavačstvím. Můžou mne výše uvedení kritici poučit? Nejsem žádným zastáncem takových praktik, to v žádném případě. Pouze asi nevím jakým způsobem hráč udá někoho kdo mu dal účtenku, která ale nebyla v rámci EET nalezena v registru. Pokud se pak hráč obrátí na MF a tam nahlásí tento fakt, tak ano udává. Pokud ale jen zkusí zaregistrovat svou účtenku, tak nevím o tom, že by nenalezené účtenky v registru EET musel obchodník nějak vysvětlovat. Pokud vím, tak hra má motivovat spotřebitele účtenky vyžadovat , ale samotná hra neudává obchodníka. Nebo se snad pletu? Nehledě na fakt, že pokud spotřebitel účtenku nedostane, tak ani nemůže hrát.
  V neposlední řadě bych chtěl podotkount že by měl snižující se počet hráčů a snimi i účtenek, hráče samotné jen těšit. Tato skutečnost zvyšuje pravděpodobnost výhry.
  To že je to loterie placená z daní nás daňových poplatníků nikomu nevyvracím a samotného mne to netěší.
  Děkuji za odpovědi :)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).