Hlavní navigace

Názor k článku Zájem o Účtenkovku vadne, počet zaregistrovaných účtenek se propadl o milion od jezevec - elementary, dear watson. celý systém eet má obrovskou chybovost...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 17. 2. 2018 2:06

    jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

    elementary, dear watson.
    celý systém eet má obrovskou chybovost - takže každý měsíc je pokoušeno zaregistrovat tisíce účtenek, které, vinou chyb v eet a nikoliv vinou podvodně generovaných nevalidních kódů eet, debilní účtenkovka nerozpozná a vyhodnocuje je jako chybné. to láká ty nejnižší lidské pudy udávat poctivé obchodníky, kteří marně zápolí se zbastleným a polofunkčním eet. další nikoli-nepodstatná množina koblihožroutů prostě udává své konkurenty a movitější bližní, že nedostali účtenku - jen aby jim zasolili, přestože to není pravda.
    přitom i malé dítě už pochopilo, že sama myšlenka, že vystavená účtenka = zaplacené daně, byla jednou z nejgeniálnějších babišových lží, jak pozornost prostého lidu odvrátit od jeho tunelů a podvodů, a obrátit hněv proti malým živnostníkům, kteří anofertu zbytečně konkurují. takže zatímco desetitisíce podnikatelů dosud vedli řádně účetnictví a platili daně, aniž by vystavovali nějaké účtenky - nemalá množina dnes vystavuje validní doklady s eet, aniž by vedli účetnictví, natož pak aby platili nějaké daně. prostý lid se raduje, že má svého nepřítele - a ti nejdebilnější dokonce občas "vyhrajou" stokorunu Z DAŇOVÝCH VÝNOSŮ STÁTU za to, že poslali účtenku. sancta simplicitas!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).