Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Zákaz kouření v restauracích prošel Sněmovnou, výjimku mají „šíšy“ a e-cigarety od Lada - ... jestli ten zákon ještě někdo přece jen...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 12. 2016 15:24

  Lada (neregistrovaný) ---.215.broadband12.iol.cz

  ... jestli ten zákon ještě někdo přece jen nezatrhne, než nabude platnosti. Kdyby začal platit, konečně bych si mohla taky zajít do restaurace.

  V našem městečku je sice několik restaurací, ale nekuřácká ani jedna, takže když si tu chce nekuřák zajít někam na večeři, má na vybranou jen ze dvou možnosti: buďto sedět doma na zadku, nebo přece jen jít, celou dobu pobytu v restauraci se dusit tím smradem (který mu navíc poškozuje zdraví) a pak přïjít domů s kompletně zasmraděným oblečením, které může rovnou hodit do pračky. Takže argumenty kuřáků typu "však je nikdo nenutí chodit do zakouřené restaurace/hospody, ať si jdou do té nekuřácké" mě nadzvedávají ze židle - to jde udělat leda v nějakém velkém městě, kde se sem tam nějaká nekuřácká restaurace najde.

 • 9. 12. 2016 17:52

  Macecha (neregistrovaný) ---.ip.nej.cz

  Paní Lado, v našem městečku není žádný antikvariát, přitom já staré knihy miluju, musím jezdit 20 km daleko, abych si nějaké vybrala. Ale zase je u nás přebytek lékáren, tak třeba by pro mne mohli naši zákonodárci něco udělat...

 • 10. 12. 2016 18:55

  Linus (neregistrovaný) ---.anonymouse.org

  Naprosto souhlasím, nicméně tady je dočkáte jenom urážek v opačném slovasmyslu, protože tady se schází akorát samí podvodníci (viz diskuze u článků ohledně EET, kde každý podporuje neplacení daní) a podobné to bude tady. Pokud chtějí kouřit, tak ať kouří, ale někde mimo, aby neotravovali lidi, kteří se chtějí slušně najíst.

  Takže rozhodně plus, že to prošlo a výrazy arogantních kuřáků jsou k tomu velmi příjemný bonus.

 • 12. 12. 2016 8:36

  Tom (neregistrovaný) ---.avonet.cz

  To jsi špatně pochopil. Babiš si tě neplatí proto, aby ses hned prozradil jako jeho užitečný idiot, ale abys byl nenápadný :)

 • 12. 12. 2016 13:15

  jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

  je zajímavé, že když se nějakého nekuřáka, který úporně pořád leze do kuřáckých restaurací, přestože mu to vadí, zeptáte - jestli by tedy kuřáci měli zalezt někam do uzavřené místnosti, aby nikoho neobtěžovali svým dýmem, a tam se zalykat svými kuřáckými smrady - obvykle nadšeně souhlasí, že ano, at se tam zavřou a udusí se a chcípnou.
  ovšem když ho upozorníte, že takové místnosti už jsou, a jmenují se (kuřácká) restaurace - čumí jak tydýt.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).