Hlavní navigace

Zapakatel.cz mění majitele, koupil ho Jan Barta, vlastník bulváru Extra.cz

30. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: isifa/Lidové noviny/FRANTISEK VLCEK, podle licence: Rights Managed
Server Zapakatel.cz změnil majitele. Novým vlastníkem se stala firma ePojisteni.cz, za kterou stoji Jan Barta, mimo jiné i majitel bulváru Extra.cz.

Portál Zapakatel.cz, trojka na trhu slevových serverů, má nového majitele. Stala se jím firma ePojisteni.cz, za kterou stojí internetový spekulant a podnikatel Jan Barta. Ten vlastní mimo jiné i bulvární server Extra.cz. Firma ePojisteni.cz nebude na slevovém trhu úplným nováčkem, v současnosti už totiž provozuje slevový agregátor SlevyDnes.cz. 

Čtěte více na Lupa.cz: Jan Barta kupuje Zapakatel.cz, stávající tým jde stavět nový slevový server

Stane se ze Zapakatele slevový agregátor?

Ilustrační obrázek.
Autor: isifa/Lidové noviny/FRANTISEK VLCEK, podle licence: Rights Managed

Jan Barta se stal novým majitelem Zapakatel.cz.

Z vyjádření Dušana Šenkypla, obchodního ředitele společnosti ePojisteni.cz, vyplývá, že se Zapakatel.cz stane spíše slevovým agregátorem. Věříme ve výhodnost nabídky slev od více ověřených slevových portálů na jednom místě a přesně to uživatelům Zapakatel.cz nabídneme na jejich portále a v grafice, na kterou jsou zvyklí, řekl Dušan Šenkypl.

Firma Spojka Group, dosavadní majitel serveru Zapakatel.cz, chce peníze z prodeje použít na další vývoj připravovaného nového slevového portálu. Příležitost, která se těžko odmítá, komentoval prodej Jiří Carba, jeden ze zakladatelů Zapakatel.cz.

Autor článku

Zástupce šéfredaktora Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).