Hlavní navigace

Zapakatel.cz mění majitele, koupil ho Jan Barta, vlastník bulváru Extra.cz

30. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: isifa/Lidové noviny/FRANTISEK VLCEK, podle licence: Rights Managed
Server Zapakatel.cz změnil majitele. Novým vlastníkem se stala firma ePojisteni.cz, za kterou stoji Jan Barta, mimo jiné i majitel bulváru Extra.cz.

Portál Zapakatel.cz, trojka na trhu slevových serverů, má nového majitele. Stala se jím firma ePojisteni.cz, za kterou stojí internetový spekulant a podnikatel Jan Barta. Ten vlastní mimo jiné i bulvární server Extra.cz. Firma ePojisteni.cz nebude na slevovém trhu úplným nováčkem, v současnosti už totiž provozuje slevový agregátor SlevyDnes.cz. 

Čtěte více na Lupa.cz: Jan Barta kupuje Zapakatel.cz, stávající tým jde stavět nový slevový server

Stane se ze Zapakatele slevový agregátor?

Ilustrační obrázek.
Autor: isifa/Lidové noviny/FRANTISEK VLCEK, podle licence: Rights Managed

Jan Barta se stal novým majitelem Zapakatel.cz.

Z vyjádření Dušana Šenkypla, obchodního ředitele společnosti ePojisteni.cz, vyplývá, že se Zapakatel.cz stane spíše slevovým agregátorem. Věříme ve výhodnost nabídky slev od více ověřených slevových portálů na jednom místě a přesně to uživatelům Zapakatel.cz nabídneme na jejich portále a v grafice, na kterou jsou zvyklí, řekl Dušan Šenkypl.

Firma Spojka Group, dosavadní majitel serveru Zapakatel.cz, chce peníze z prodeje použít na další vývoj připravovaného nového slevového portálu. Příležitost, která se těžko odmítá, komentoval prodej Jiří Carba, jeden ze zakladatelů Zapakatel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).