Hlavní navigace

Názory k článku Živnostníci mezi nespolehlivými plátci? V drtivé většině jde o muže

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 6. 6. 2017 16:24

  nevrlý Tonda (neregistrovaný) ---.234.broadband2.iol.cz

  Nemám nic proti tomu, aby se oddělilo vždy řádně zrno od plev, ale způsob, jakým to dělá tento stát, je svým způsobem kontraproduktivní. I když ve vztahu třebas k sudetským Němcům už dlouhodobě všichni apelují, že nelze aplikovat princip kolektivní viny, vůči vlastním občanům, zejména v daňových věcech, se už delší dobu - zejména za soudruha Babiše, Janečka a spol. aplikuje. Kdybychom totiž žili v normální a spravedlivé společnosti, tak ty tisíce úředníků, které tento "sociální" stát ČSSD a ANO zaměstnává namísto buzerace podnikatelů dělají něco pořádného, včetně toho, že odhalí skutečné viníky, aby nemuseli nakonec trpět ti ostatní - většinoví a hlavně nevinní. Prostě - když krade jeden ze sta, je třeba potrestat nikoli toho jednoho, co krade, ale "preventivně" po Babišovsku všechny a ještě to vydávat za veřejné blaho anebo chcete-li nápravu podnikatelského prostředí. Silně mi to připomíná období okupace, kdy za jednoho zabitého německého vojáka nechali nacisti preventivně zastřelit deset českých občanů...

 • 6. 6. 2017 19:24

  jehovista (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  To je celkem logicke, ze mezi nespolehlivymi platci je vic muzu, kdyz je vic muzu zivnostniku.
  V jinem clanku uvadite, ze zen je mezi zivnostniky jen tretina a taky ze vetsinou zacly s zivnosti pozdeji, nez muzi. Ten feminazi titulek sice neni vyslovene lzivy, ale ma nulovou informacni hodnotu a je zavadejici.
  http://www.podnikatel.cz/clanky/mezi-zivnostniky-je-tretina-zen-jejich-pocet-se-zvysuje-rychleji-nez-u-muzu/

 • 8. 6. 2017 8:52

  PPP (neregistrovaný) ---.mitranet.cz

  Bohužel tento web jde už delší dobou cestou bulvarizace, čemuž odpovídají nejen nadpisy, ale i obsah a zpracování na velice nízké úrovni.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).