Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Živnostníků jsou 2 miliony, fakticky podniká méně než polovina z nich od nevrlý Tonda - Pokud fakticky podniká něco kolem 600 000 osob...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 15. 8. 2017 12:51

  nevrlý Tonda (neregistrovaný) ---.234.broadband2.iol.cz

  Pokud fakticky podniká něco kolem 600 000 osob jaksi na hlavní poměr, tedy v plném rozsahu a nikoli jako bokovka při zaměstnání, je to fakt ještě hodně. Oproti tomu Babišova a Sobotkova vláda zaměstnává ve státních službách a platí z veřejných rozpočtů víc než 850 000 osob - tedy jak zaměstnance státní, tak i ty obecní - od celníků počínaje přes kuchařku v závodní školní jídelně konče. Na tomto příkladě je vidět, jak bobtná neustále onen veřejný sektor a jak skomírá onen soukromý. Nicméně v této podivné zemi už chce být každý jen přisátý na státní kasu a nic neprodukovat a ČSSD s ANO jsou v tomto prvotřídní mistři.

 • 16. 8. 2017 12:52

  PPP (neregistrovaný) ---.mitranet.cz

  Natvrdlý Tondo, kdyby ti někdo nabídl lizu ze státního, tak bys také neodolal.

 • 21. 8. 2017 15:57

  nevrlý Tonda (neregistrovaný) ---.234.broadband2.iol.cz

  Milý soudruhu, asi zřejmě státní povaleči...Ani nevíš, jak mě těší, že nemusím být takový duševní mrzák jako vy, co si neumíte vydělat bez toho, že byste dostali každý měsíc vydatnou podporu ze státní kasy, ani na chleba a o to víc pak máte potřebu druhé urážet. Jste duševní chudáci a jakmile skončí bordel ala EU a přestanou se tisknout ničím nekryté prachy, chcípnete hlady. Čus.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).