Hlavní navigace

Názor k článku Zrušení karenční doby se má podnikatelům kompenzovat, variant je hned několik od M.M. - ano je tak, bohužel, co je ale na...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 5. 2018 13:44

  M.M. (neregistrovaný) ---.210.broadband2.iol.cz

  ano je tak, bohužel, co je ale na tom nejzajímavější jak se hnutí jednoho muže ANO ( oligarchy ) , posunulo z liberálně pravicového středu od městského voliče ( středo pravicově orientovaného ) se středním a vyšším vzděláním, tedy klas. 30 -50 let, dobré místo ( rozhodně žádná škubárna peří u Andreje ) , nebo šikovný majitel ryze české menší firmy nebo OSVČ, ne sice vyloženě nadšený z EU, nicméně vnímající realitu ekonomickou a geopolitickou.

  Kde jsou ti středo prav. liberálové - kluci z plakátů ANO 2013 - bude líp ? ( Telička, prof. Zlatuška, Stropnický, Pelikán ) - jsou tam kde slunce nezasvítí.

  Protože Andrej pochopil že masa voličů je jinde, že musí napéct koblihy a navařit polévku, klobásky ( nepřipomíná to tak trochu kampaně ČSSD za Jiřího Paroubka ? teda, ještě když byla ČSSD při penězích. Teď už netáhne, jejich voliče vyluxoval sám Velký náčelník ANO.

  Chcete v ČR 30 - 35 % :
  -musí se začít státní správou, dosadit správné lidi ( zdravíme Pana Janečka, paní Schillerovou - makáme - makáme )
  -musí se přidat - klasika ( cedule učitelům 45 tis. do čtyř let ), jízdné zadarmo, porodné, pastelkovné, školkovné, ubytovné ...
  důležité je také míti důchodce, tedy až o 11 000 ,- ročně více, slibuje vůdce, - zn. zdroje jsou !
  -určitě nesmíme zapomenout vytvořit nepřítele státu ( jak jednoduché v ČR : všetcí podnikatelé kradnů ! každá firma je podezřelá ! )
  -samozřejmě nezapomínejme na osvědčený marketing ( že Máro ! ) - slibem nezarmoutíš, koupit BUS a hurá do krajů, podepisovat se všude ( budou mosty přátelé, stadiony, dálnice, vysokorychlostní vlaky, ) my vám ty prachy seženeme !

  A je to, jako v Itálii, tam si jistý oligarcha vládně jak dlouho ? 30 let ? Vivat Silvio !
  A kdyby byl náhodou A.B odsouzen, tak bude premiérovat z Valdic, a preference mu vyskočí na 40%

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).