Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Interaktivní závěrka v plném rozsahu: rozvaha, výsledovka a cash flow za rok 2017 - anglicky

Jak získat formulář?

Stažení formuláře

DIČ si pečlivě před odesláním zkontrolujte, protože ho nebude možné v následujících staženích změnit!

Nemáte-li DIČ, postupujte takto: jste-li zástupcem právnické osoby, vyplňte DIČ jako "CZ" + vaše "IČ" dohromady, např. CZ12345678. Jste-li fyzická osoba, vyplňte DIČ jako "CZ" + vaše "rodné číslo", např. CZ7502897798.


  • Šablonu smím použít pouze pro jeden ekonomický subjekt, jehož DIČ může být v chráněné šabloně uzamčeno.
  • Šablonu nebudu dále šířit, prodávat, pronajímat či zveřejňovat.
  • Šablonu kupuji "tak jak je" a použiji ji na vlastní nebezpečí, provozovatel serveru ani autor šablony neodpovídá za škody vzniklé použitím šablon.

Základní podmínky používání služby:

  • Platební kód je nutné poprvé použít do 24 hodin od jeho vystavení.
  • Platební kód je možné použít pro stažení téhož souboru opakovaně (maximálně 5x). Dalším stažením pomocí téhož kódu nevzniká licence pro použití jiným ekonomickým subjektem! Kód můžete opakovaně využít v případě přerušení stahování šablony, či jako možnost stažení aktualizované verze šablony, byla-li v šabloně zjištěna a opravena chyba.
  • Pro využití služby je nutné mít standardní konfiguraci prohlížeče, např. zapnutý JavaScript. Potíže mohou způsobit zejména downloadery!
  • SMS je možné poslat ze sítí Vodafone, T-Mobile a O2. Firemní simkarty mohou mít zablokovány Premium SMS platby (nejčastěji Telefónica O2). V takovém případě platba neproběhne, SMS není zaúčtována. Majitel může požádat o povolení Premium SMS plateb na infolince operátora. Více též viz www.platmobilem.cz.
  • Pokud jste poslali SMS a neobdrželi obratem odpovědní SMS s platebním kódem, volejte na 602 777 555, po-pá, 9-17 hodin (Reklamace SMS plateb, běžný tarif), nebo pište na reklamace@airtoy.cz. SMS platby technicky zajišťuje Airtoy, a.s., která je připravena Vaši SMS dohledat a platební kód Vám sdělí.
  • K SMS platbě si můžete vytisknout nebo stáhnout daňový doklad od partnera služby, společnosti HAVIT, s. r. o. Pro stažení daňového dokladu k platbě si uchovejte platební kód!
  • Službu poskytuje Internet Info, s.r.o., provozovatel serveru Podnikatel.cz. Pokud se Vám nepodaří pomocí SMS platebního kódu šablonu stáhnout, nejste spokojeni s vyřízením reklamace SMS platby na reklamační lince nebo chcete uplatnit jinou reklamaci služby, zašlete ji prosím na redakce@podnikatel.cz, nebo poštou. Prosíme Vás však o trpělivost při volání na reklamační linku, která může být ve špičkách vytížena - alternativně můžete využít e-mailovou adresu reklamace@airtoy.cz.