Hlavní navigace

Až 15 měn na jednom účtu a ročně statisíce ušetřené na poplatcích?

Komerční sdělení  Autor: 518993
Společnost Citfin, je vhodná především pro malé a střední podnikatele, kteří obchodují se zahraničním. Firemní multiměnový účet EASY jim umožní spravovat platby až v 15 různých měnách.

Sdílet

Znamená to pro ně výraznou úsporu na poplatcích, kterou sami klienti vyčíslují na statisíce korun ročně.

První tři odchozí europlatby zdarma, za každou další jen 20,60 Kč

CItfin EASy

Tahákem jsou bezpochyby bezkonkurenčně nejlevnější odchozí platby v eurech, které klienty přijdou jen na 20,60 Kč, a jsou až desetkrát levnější než u ostatní bankovní konkurence. Další výhodou jsou velmi výhodné směnné kurzy měn.

Naše firma vyváží i dováží zejména energetický materiál nejen v rámci EU. Když jsme si porovnali poplatky spojené s převodem měn a poplatky za platby u Citfinu s jinými bankami, vyšla nám úspora až ve statisících za rok, při vyšších obratech klidně i půl milionu, dokresluje úspory s Firemním multiměnovým účtem EASY jednatel společnosti E – W TRADE Ltd. pan Pavel Zaťko.

Citfin vydělává klientům, ne na nich

Pokud jsou českým finančním institucím vyčítány vysoké poplatky za cokoli, pro Citfin to rozhodně neplatí. Veškeré tuzemské i příchozí zahraniční platby jsou zdarma, první tři europlatby také, za další zaplatí klienti necelé euro. Citfin zkrátka nevydělává na poplatcích, ale díky spokojenosti svých klientů, což je přístup, který tu chyběl.

Máme enormně dobré zkušenosti s velmi výhodnými směnnými kurzy u Citfinu, to je další úspora. A to jsem ještě nezmínil opravdu profesionální a přitom osobní přístup jejich zaměstnanců, doplňuje jednatel E-W Trade Pavel Zaťko.

Citfin má aktuálně cca 3000 zákazníků, kterým poskytuje komplexní finanční služby. Citfin tedy není žádný finanční moloch, ale dynamická a pružná firma, která zná své klienty. Ti si u Citfinu mimo jiné pochvalují jednoduché intuitivní internetové bankovnictví. Zkrátka, Citfin si uvědomuje, že péče o jeho zákazníky je nejlepším způsobem, jak se v bankovním prostředí prosadit.

Nakonec si můžete spočítat, kolik s Firemním multiměnovým účtem EASY ušetříte vy. Citfin se nebojí srovnání s konkurencí a nabízí na svých stránkách kalkulačku úspor.

Citfin kalkulačky

Na www.citfin.cz nebo na telefonním čísle 800 311 010 získáte více informací o Firemním multiměnovém účtu EASY.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).