Hlavní navigace

Bankéř, který se nikdy nemýlí

Komerční sdělení  Autor: 518993
Představte si bankéře, který se ve svém oboru vyzná jako nikdo jiný a pokaždé poradí dobře. Navíc je vám k službám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. A pokud se náhodou přeci jen zmýlí, vrátí vám peníze.

Sdílet

Dříve, než prozradíme, kde jej najdete, řekneme si o něm trochu víc. Představte si, právě jste vydělali milion a nevíte, co s ním. Tedy požádáte o radu našeho bankéře, který je připraven přijmout váš hovor ve dne v noci, v zimě i v létě. Poradí vám např. aktuální kursy zahraničních měn – pro případ, že koruně nevěříte. Anebo zjistí nejčerstvější zprávy z pražské burzy. Pokud byste raději něco jistějšího, sežene kontakt na jakoukoliv banku v ČR. Možná byste peníze raději odvezli na dovolenou na Seychely – potom zjistí, kdy vám letí první letadlo. Ale chcete-li raději berňák, řekne vám kontakt i na něj. A abyste se z těch peněz nakonec nezbláznili, zná číslo i na psychologa nebo rovnou do Bohnic.

TO2 obr

Kde ale takového bankéře najít? Vše o jeho službách se dočtete na adrese linka.1188.cz. Anebo ještě lépe volejte hned linku 1188 a žádejte kteroukoliv z výše uvedených informací (anebo nějakou úplně jinou).

Vyzkoušejte si, co všechno linka 1188 umí a vyhrajte cestovní navigaci! http://linka.1188­.cz/soutez/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).