Hlavní navigace

Be Global Club: „Svět je náš trh“

 Autor: 518993
TUESDAY Business Network připravila pro své členy i další zájemce novou sérii podvečerních BE GLOBAL CLUB. Tematicky budou tyto akce zaměřeny na export a vše co s ním souvisí.
27. 9. 2011

Sdílet

TUESDAY Business Network připravila pro své i další zájemce z řad široké veřejnosti novou sérii podvečerních setkání s názvem BE GLOBAL CLUB. Je určena zejména podnikatelům a manažerům, kteří chtějí uvažovat globálně, dodávat své výrobky a služby po celém světě – být na té správně straně globalizace.

BE GLOBAL CLUB je nová platforma a jak již bylo řečeno série setkání, určená všem českým firmám bez ohledu na obor, ve kterém podnikají nebo chtějí podnikat na globálních trzích. Kromě exportu, který je primárním a nosným tématem, je obsah zaměřen také na globální nákup, globální marketing, využívání mezinárodních týmů, kotace na burzách a všechny další aspekty globálního prostředí.

Platforma BE GLOBAL CLUB nabízí jednak pečlivě připravený program – přednášky, diskuse, podkladové materiály – jednak prostor pro seznamování a neformální setkání s těmi, kdo mají stejný zájem.

První setkání nesoucí motto „Svět je náš trh“, se bude konat ve čtvrtek 6. října 2011 od 18 h v Hotelu Palace v Praze. Po úvodním slově programového boardu budou následovat příspěvky Eduarda KUČERY (zakladatel, AVAST Software) a Otakara MÜLLERA (obchodní ředitel, Conel):

  • „Jak jsme pronikli do celého světa?“ – o globálním úspěchu firmy vyvíjející antivirový software, který je používán více než 170 milióny uživatelů po celém světě,
  • „Naše zkušenosti se zahraničním obchodem“ – o zkušenostech na zahraničních trzích s produkty bezdrátové komunikace pro průmyslové odvětví

Celý program, včetně informací o řečnících, je na stránce http://www.tu­esday.cz/akce/be-global-club/program/.

Zájemci o účast se mohou registrovat na stránkách prvního setkání http://www.tu­esday.cz/akce/be-global-club/registrace/.

Partnerem série setkání je Česká spořitelna. Mediálním partnery jsou týdeník EURO a server E15. Jsou pořádány sítí TUESDAY Business Network, působící pod vlajkou společnosti Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).