Hlavní navigace

České aerolinie lákají na povánoční slevy, standard se zvyšuje

Komerční sdělení  Autor: 287592
Nejen nová, modernější letadla čekají na cestující, kteří se v roce 2009 rozhodnou letět na dovolenou nebo za prací s Českými aeroliniemi. Také kvalita palubního servisu a obsluhy a nabídka jídel a nápojů jsou tím, co odlišuje České aerolinie od jiných leteckých dopravců regionu.

Sdílet

Moderní flotila je základ

Větší komfort, ale také zkrácení doby letu nebo větší počet míst přinesla cestujícím modernizace letové flotily Českých aerolinií. Klíčovým strojem zatím zůstávají letouny Boeing 737, ty ale postupně nahrazují nové Airbusy A320 a A319. V roce 2009 do provozu vyrazí již všech 12 nových Airbusů, které byly postupně nasazeny v letech 2007 – 2008.

Novými letadly ale rostoucí komfort rozhodně nekončí. V roce 2008 obhájily České aerolinie ocenění Nejlepší letecká společnost ve střední Evropě udělované v rámci žebříčku The World Airline Awards. Cena je udělována na základě hodnocení miliónů cestujících, kteří na Českých aeroliniích ocenili zejména profesionalitu posádky.

Většina služeb přes internet

Vybrat si letenku, objednat ji a zaplatit letenku je už dnes u Českých aerolinií možné samozřejmě přes internet. Do velkého množství destinací je již také možné internetové odbavení, které výrazně snižuje čas strávený na letišti před odletem.

Zvýhodněné letenky stále letí

Ve své aktuální kampani vsadily České aerolinie na osvědčenou kartu – zvýhodněnou cenu až 1536 Kč na zpáteční letenky na období 15. ledna až 30. března 2009 do vybraných destinací (při nákupu do 16. 11. 2008). Aktuální přehled zvýhodněných letenek si můžete prohlédnout zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).