Hlavní navigace

Přichází první česko-slovenský virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání Dnyprace.cz

Komerční sdělení  Autor: 518993
Hledáte lepší práci a věříte, že vám přinese kvalitnější život? Přemýšlíte o změně svého pracovního postavení nebo jste fanouškem nových technologií a moderních procesů?

Sdílet

Došli jste k závěru, že správné zaměstnání přináší nové zkušenosti, vylepšené příležitosti, nové vztahy, lepší perspektivy – a to vše dohromady vytváří zlepšení každodenního života?

Věřte, že právě pro Vás je určen první virtuální veletrh práce a vzdělání svého druhu u nás. Na všechny účastníky veletrhu čekají stovky atraktivních nabídek práce od prestižních a atraktivních zaměstnavatelů umístěných do mimořádně inspirujícího prostředí.

Služba Monster.cz, součást světové jedničky online trhu práce a zakladatele tohoto oboru Monster®, připravil první plně interaktivní 3D virtuální veletrh práce v České republice a na Slovensku. Veletrh práce se koná ve dnech 4. – 10.10. 2010 na adrese www.dnyprace.cz.

Pro účely veletrhu je vytvořena inovativní trojrozměrná platforma plně vybaveného kongresového centra s propracovaným okolím areálu. Vnitřní a vnější podoba výstaviště nabídne nevšední a mimořádně atraktivní prostředí, které zajistí efektivní setkávání zájemců o práci se zaměstnavateli a umožní návštěvníkům okamžitý kontakt s vystavovateli , zaměstnavateli.

Technická infrastruktura prvního česko-slovenského virtuálního veletrhu pracovních příležitostí a vzdělání umožňuje komunikovat návštěvníkům se zaměstnavateli pomocí chatu, případně i video chatu. Návštěvníci se zapojí do online videokonferencí, kde si poslechnou přednášky zaměstnavatelů na vybraná témata a mohou se zapojit do diskuze a pokládat otázky v reálném čase. Každý zaměstnavatel bude mít k dispozici svůj vlastní, plně vybavený e-stánek s recepcí a personálem, video místností, knihovnou a místností s názvem Kariéra u nás. V každé z těchto místností budou pro návštěvníka připraveny zajímavé a relevantní informace od aktuálních nabídek práce, přes popis společnosti samotné, její firemní kultury a nabízených zaměstnaneckých výhod, až po kariérní videa a reklamní spoty.

Seznam vystavovatelů, mezi nimiž figurují přední české a světové společnosti, se nachází na webové stránce veletrhu www.dnyprace.cz. Na veletrhu práce budou k dispozici stovky nových pracovních pozic předních vystavovatelů od automobilových, IT, finančních společností, bankovních a pojišťovnických institucí, velkých obchodních řetězců a mnoha jiných. 

Podobné veletrhy probíhají také v další zemích, kde Monster poskytuje služby trhu práce, například v Německu, Velké Británii, Francii, Itálii, Belgii a jinde. Tento virtuální veletrh je po mimořádně úspěšné akci “Keep Czech Working”, fyzického veletrhu práce, který v rámci celosvětové série na konci roku 2009 zavítal do České republiky, dalším z inovativních příspěvků služby Monster.cz na podporu rozvoje trhu práce u nás.

První plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí v České republice a na Slovensku proběhne ve dnech 4. – 10.10.2010 na www.dnyprace.cz a www.dniprace.sk. Více informací na www.dnyprace.cz nebo www.dnyprace-prodej.cz.

Hlavní partner projektu: EURES – Portál pro evropskou integraci MPSV
Odborný mediální partner: Podnikatel.cz
Mediální podpora virtuálního veletrhu: OMD, AdMarket, Finance.cz, Financninoviny.cz, Ceskenoviny.cz, Tyden.cz

O Monster
Monster, světová jednička na online trhu práce, již od roku 1994 inspiruje lidi ke zlepšení života. Monster má lokální zastoupení na klíčových trzích v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii a Austrálii, propojuje tak všechny zaměstnavatele s kvalitními kandidáty na všech úrovních. Zároveň poskytuje uživatelům na celém světě personalizované poradenství v jejich kariéře. Monster nabízí zaměstnavatelům prostřednictvím online služeb velmi efektivní zacílení rozličných cílových skupin uživatelů, kteří hledají nové pracovní příležitosti.

Pro více informací navštivte www.monster.cz.

Více informací o Monster Worldwide, Inc. (NYSE: MWW) naleznete na http://corpora­te.monster.com
Tiskové středisko: http://monster­.netpr.pl/?chan­geLocale=CS


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).