Hlavní navigace

První česko-slovenský virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání

Komerční sdělení  Autor: 518993
Monster.cz představuje První česko-slovenský virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání 4.-10.10.2010 na www.dnyprace.cz.

Sdílet

Monster.cz – přední česká služba online trhu práce (www.monster.cz), součást světové jedničky a zakladatele tohoto oboru Monster®, připravil první plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání v České republice a na Slovensku.

Pro účely veletrhu byla vytvořena inovativní trojrozměrná platforma plně vybaveného kongresového centra s propracovaným okolím areálu. Vnitřní a vnější podoba výstaviště je připravena nabídnout zaměstnavatelům a zájemcům o práci a vzdělání nevšední a mimořádně atraktivní prostředí, které zajistí efektivní setkávání zaměstnavatelů a poskytovatelů vzdělání se zájemci o práci a další vzdělávání a umožní zaměstnavatelům okamžitý kontakt s uchazeči o zaměstnání ze všech českých regionů či zahraničí.

Technická infrastruktura prvního česko-slovenského virtuálního veletrhu pracovních příležitostí a vzdělání umožňuje zaměstnavatelům plně komunikovat s uchazeči o zaměstnání v reálném čase, návštěvníci budou mít k dispozici na stáncích vystavovatelů personálem obsazenou recepci, knihovnu, místnost s projekcí video prezentací zaměstnavatele a další vymoženosti. K dalším z mnoha inovací patří možnost účasti na řadě videokonferencí, přednášek a rozhovorů se zaměstnavateli a s poskytovateli vzdělání.

První plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání v České republice a na Slovensku proběhne ve dnech 4–10.10.2010 na www.dnyprace.cz a www.dniprace.sk. Registrace účastníků a zpracování objednávek vystavovatelů na tuto mimořádnou akci na českém trhu práce již probíhá.

Více informací na www.dnyprace.cz nebo www.dnyprace-prodej.cz

Hlavní partner projektu: EURES
Odborný mediální partner: Podnikatel.cz
Podpora virtuálního veletrhu je zajištěna ve spolupráci se společností OMD

Monster veletrh
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).