Hlavní navigace

Co nás čeká v oblasti online platebních metod?

Komerční sdělení
Současnost, budoucnost i úskalí placení na e-shopu. O tom budeme mluvit na říjnovém semináři E-Business Akademie.

Sdílet

Dobírka pomalu opouští trůn platebních způsobů. Drží si však stále svůj význam. Jak uživatelsky zjednodušit platbu, aby konzervativní Češi získali více důvěry k moderním platebním metodám? Co všechno nás v oblasti platebních metod čeká? Zajímá vás budoucnost a úskalí placení na e-shopu? Přijďte do kulturního prostoru Royal na Vinohradské 48 v Praze a poslechněte si přednášky od zajímavých a kvalifikovaných řečníků. Probereme způsoby zlepšení spotřebitelské srozumitelnosti elektronických metod platby a úskalí, která je nutné řešit.

Asociace pro elektronickou komerci ve spolupráci s TUESDAY Business Network pořádají ve středu 25. října další ze svých pravidelných seminářů pro e-shopy. Říjnová E-Business Akademiie se zaměří na budoucnost placení na e-shopu. Účastníci se během odpoledního setkání dozvědí, co stojí za preferencí platební metody, proč nechtějí tuzemští zákazníci platit online, jestli ovlivňuje pořadí platebních metod konverze nebo jak snížit náklady související s platebními metodami.

Povídat si s vámi budou:

Jaroslav Kaucký, Premium Fashion Brands

Jaroslav pracuje na pozici E-commerce ředitele společnosti Premium Fashion Brands. Pohovoří o tom, jaké jsou aktuálně největší bariéry českých zákazníků k online platbám a jak jsme na tom ve srovnání s okolními zeměmi.

Pavel Sikora, Expense Reduction Analysts

Pavel se v ERA specializuje na bankovnictví a projekty v oblasti e-commerce. Prakticky denně u nás vznikají nové e-shopy. Důslednou implementací nových možností mohou obchodníci ušetřit desítky procent. Dozvíte se, jak dostat platební metody pod kontrolu a snížit související náklady.

Jan Bureš, Apotek

Jan provozuje vlastní e-shop Apotek.cz a tvrdí, že on-line platba je především o důvěře. Různorodost pohledů jednotlivých aktérů platebního řetězce bude předmětem jeho přednášky. Dozvíte se také, co stojí za preferencí při volbě platební metody.

Partnerem semináře je ACOMWARE, mediálním partnerem je Podnikatel.cz. Pořadatelem a odborným garantem akce je Asociace pro elektronickou komerci. Akci organizuje TUESDAY Business Network.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).