Hlavní navigace

Co přinese placení mobilním telefonem?

Komerční sdělení
Platit bezkontaktně či z pohodlí domova pomocí internetového bankovnictví je dnes pro většinu lidí samozřejmostí. Bude se platit v obchodech i mobilem? Co umožní nové technologie?

Sdílet

Ovlivní vaše podnikání placení pomocí mobilního telefonu? Ušetříte na tom? Anebo vás to bude stát majlant? Co vše se chystá a jaké novinky se objevily v placení mobilem se dozvíte na odborné konferenci Trendy v mobilním placení 18. března v Praze.

Kdo na konferenci vystoupí?

• Zástupce společnosti Visa, Marcel Gajdoš, představí mobilní peněženky, statistiky z jejich používání a hlavně se zaměří na praktické zkušenosti.
Hana Friedlaenderová z Mediaresearch vám na základě výsledků provedeného průzkumu ukáže, jaké jsou trendy v používání mobilních zařízení u spotřebitelů.
• Na to, jestli lze přijímat platební karty v mobilu a jaké jsou trendy v akceptaci karet pomocí mobilních zařízení, vám odpoví Petr Staněk z mPOS Solutions a Jozef Puczok z O2 ČR.
• Velkým otazníkem jsou platební karty a placení pomocí mobilních telefonů v osobní dopravě. Tomuto tématu se budou věnovat zástupci firem Liftago, Uber, ARRIVA TRANSPORT ČR a Telmax.

Celou konferencí vás provede Dalibor Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

Program a další informace o konferenci najdete ZDE.
Při registraci do 3. března získáte vstupné za zvýhodněnou cenu. Registrovat se můžete zde.

Konference je určena hlavně pro odbornou veřejnost.

Partnery akce jsou MasterCard, VISAPWC. Mediálním partnerem je Cardmag. Konferenci dále podporují Česká bankovní asociaceSdružení pro bankovní karty. Organizátorem je server Měšec.cz. Produkčně akci zajišťuje společnost Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).