Hlavní navigace

CRM Online od Microsoftu vám pomůže rozjet váš business

 Autor: 518993
Řada firem řeší problém, jak efektivně řídit vztahy se zákazníky. Jak reagovat na jejich požadavky, jak jim naslouchat a jak maximalizovat „výtěžnost“ stávajících i potenciálních zákazníků.
22. 9. 2011

Sdílet

Efektivním nástrojem, který jim k tomu dokáže levně a rychle pomoci je Microsoft Dynamics CRM Online, jehož ovládání je stejně jednoduché jako používání emailu.

Zákazníci jako ČSOB, Essox, Scania, HUDY Sport a mnoho dalších si Microsoft Dynamics CRM oblíbili nejen kvůli jeho funkcím pro řízení obchodu, marketingových kampaní a péče o zákazníky, ale také kvůli jeho uživatelskému rozhraní. Díky němu můžete snadno zjistit, o co se vaši zákazníci zajímají nejvíce, snadno se dozvědět, u kterých skupin zákazníků slavíte největší úspěchy a na které byste se naopak měli soustředit nebo rychle vysledovat aktivity vašich obchodníků. Všechny funkce navíc můžete ovládat přímo z Outlooku, takže se vy ani vaši zaměstnanci nemusíte učit nic nového. Úplná integrace s Outlookem také nabízí zcela nové možnosti v oblasti řízení jednotlivých obchodních případů, marketingových kampaní i kontaktu se zákazníky. Teď si navíc za 31 € měsíčně za 1 uživatele můžete Microsoft Dynamics CRM Online pořídit i vy, třeba jen pro tříčlenný tým realitních makléřů, pojišťovacích poradců apod. Během pěti minut tak za mírný poplatek získáte stejné nástroje, které používají i ty největší firmy u nás.

5 důvodů, proč si pořídit CRM Online

  • Nemusíte nic instalovat ani kupovat, vše je nabízeno ve formě služby
  • Nemusíte se nic nového učit, vše se ovládá přímo z Outlooku
  • Snadno získáte přehled o všech svých zákaznících, včetně detailní kontaktní historie
  • Zrychlíte uzavírání nových obchodů a zvýšíte účinnost vašich marketingových aktivit
  • Budete moci jednoduše plánovat a kontrolovat činnost interních i externích obchodníků

Více se dozvíte na www.zkuscrm.cz//<![CDATA[
_gde_thmnjuotcp = new Image(1,1);
_gde_thmnjuot­cp.src=‚http:/­/gdecz.hit.ge­mius.pl/_‘+(new
Date()).getTi­me()+‚/redot.gif?id=bO­E635ywSxcUcrvFa_NJO­be9zZWYDoLYrYl­sEgpytpf.t7/fas­tid=2305843009233720017/­stparam=thmnju­otcp‘;
//]]>

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).