Hlavní navigace

Ekonomický systém DUEL s novou funkcí RYCHLÉ PŘEHLEDY

Ježek software přináší další užitečné vylepšení svého úspěšného programu DUEL pro vedení účetnictví a daňovou evidenci. Na dvě kliknutí získá uživatel nejdůležitější informace o své firmě.
4. 10. 2012

Sdílet

Víte, jaký je aktuální zisk vaší firmy? Jaké byly včera vaše tržby? Která firma od vás nakoupila nejvíce zboží minulý měsíc? Víte, kolik dlužíte k dnešnímu dni? Jistě to dokážete zjistit, ale ne tak rychle a snadno jako v ekonomickém systému DUEL.

Firma Ježek software zapracovala do svého grafického rozhraní na úvodní straně programu DUEL zdánlivě nenápadnou, ale o to užitečnější funkci pro účetní a podnikatele – RYCHLÉ PŘEHLEDY

Po kliknutí na ikonu oka (viz obrázek) se zobrazí menu s nabídkou sestav a grafů, které dávají důležité informace o klíčových ekonomických ukazatelích firmy. Po dalším kliknutí, získá uživatel požadovanou informaci, kterou si buď vytiskne nebo zobrazí jako náhled na obrazovce počítače. Tedy na dvě kliknutí dostanete to, co potřebujete vědět. A to nejdůležitější na závěr. Tuto užitečnou funkci získají ZDARMA všichni, kteří již vlastní nebo si zakoupí jakoukoli licenci programu DUEL. Kompletní informace o programu a bezplatnou Start verzi programu najdete na www.jezeksw.cz/prehledy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).