Hlavní navigace

Eshopová platforma Webareal vylepšuje své řešení o pokročilé funkce

Komerční sdělení
Nově lze využít společný sklad produktů, API, práva ke správě eshopu, 11 platebních bran, 18 dopravců a další

Sdílet

Webareal.cz je eshopová platforma, která slouží pro rychlé a snadné vytvoření internetového obchodu. Své služby nabízí již 12 let a za tuto dobu si zde své eshopy vytvořilo desítky tisíc podnikatelů. V minulosti Webareal poskytoval funkce především malým a začínajícím eshopům. Tato vlastnost je zachována, ale nově jsou v nabídce i pokročilé funkce, které ocení také specializované a velké eshopy, které bývají obvykle již naprogramované na zakázku.

Dříve se často stávalo, že úspěšnému eshopu, který vyrostl na Webarealu nebo na jiných podobných konkurenčních platformách, přestal časem rozsah dostupných funkcí postačovat. A v tento moment začala mnohdy hororová a složitá anabáze s převodem eshopu na jiné řešení. Těmto situacím se nyní Webareal snaží předejít a přidává do svého již tak širokého porfolia funkcí nové a nové možnosti, kterými nedisponuje žádné konkurenční řešení v podobné cenové kategorii. Eshopaři tak mohou s klidem spát, protože rozletu a rozvoji jejich eshopu nejsou nyní kladeny žádné mantinely a mohou se v tomto systému rozvíjet bez omezení.

Webareal také myslí na eshopaře, kteří provozují více eshopů se stejným sortimentem, například v různých jazykových mutacích. V nedávné době implementoval funkci, která umožní propojení více eshopů do jednoho skladu a jeho automatickou aktualizaci a synchronizaci při změně počtu kusů. Majitelé eshopů si také pochvalují volně dostupné API, které mohou využívat zcela bez omezení a propojit tak svůj obchod s libovolnou webovou aplikací.

Jaké další pokročilé funkce Webareal nabízí navíc?

●     23 responzivních šablon

●     Responzivní administrace

●     9 jazykových mutací včetně národních lokalizací a technické podpory (čeština, slovenština, angličtina, němčina, ruština, maďarština, polština, rumunština a ukrajinština)

●     Prodejní tlačítko, které umožní vytvořit propojený eshop na libovolném webu běžícím na jakékoliv platformě (třeba na Wordpressu nebo Zombeeku)

●     14 zbožových porovnávačů

●     Napojení na 3 účetní systémy

●     11 platebních bran

●     18 dopravních společností

●     Podpora EET & GDPR

●     Moduly pro sociální sítě

●     Rozesílání hromadných newsletterů

●     Vlastní přístup a oprávnění ke správě eshopu pro jednotlivé zaměstnance

●     Možnost dropshippingu (provoz eshopu bez vlastního sortimentu)

Webareal také eshopům nabízí usnadnění jejich práce pomocí fulfillmentu(uskladnění produktů a vyřizování objednávek v externím skladu). Předání objednávky skladníkovi k vyřízení, je tak otázkou pouhého jednoho kliknutí. Majitelé internetových obchodů se tak mohou zcela zbavit starostí s balením a vyřizováním objednávek.

V současné době se navíc připravuje velký balíček nových funkcí, které možnosti Webarealu posunou zase o pěkný kus dál.

Kolik eshop vytvořený na Webarealu stojí?

Vybírat je možné ze 3 cenových tarifů – Start za 290 Kč, Standard 350 Kč a Profi za 390 Kč + DPH měsíčně. A to jsou ceny, které jsou oproti konkurenci nasazeny opravdu velmi nízko. Rozdíl mezi tarify je dán především počtem dostupných šablon a limitem vložených produktů. Naprostá většina funkčnosti je zachována i pro nejlevnější tarif. Nové funkce jsou přidávány do systému průběžně a bez dalších příplatků.

Přechod na Webareal

Co dělat, pokud máte svůj internetový obchod postaven v jiném řešení a chtěli byste přejít na Webareal? Nabízí se jednoduchý návod, pomocí kterého snadno, velmi rychle a sami přesunute nejen produkty, kategorie a registrované zákazníky, ale návod myslí i na důležitý převod URL adres.

Webareal – to je eshop, který se vyplatí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).