Hlavní navigace

Hledáte aktuální informace o vývoji českých nebo zahraničních akcií?

Komerční sdělení  Autor: 258398
Dostatečné informace o vývoji na akciových trzích jsou základním předpokladem úspěchu každého investora. Pokud hledáte způsob, jak tyto informace získat na jednom místě a velmi jednoduchým způsobem, pak vyzkoušejte portál www.brokerjet.cz.

Sdílet

Zde můžete nalézt snad všechna klíčová data, která ke svým investicím budete potřebovat. Po jednoduché registraci, která je zdarma, získáte přístup k širokému množství nástrojů a dat.

Unikátní výhoda celého systému je v tzv. personalizaci – tedy možnosti dopředu si nastavit a vybrat pouze ty informace, které Vás zajímají. Jak to vše funguje? Po registraci získáte přístup do tzv. cockpitu, který se nachází vlevo dole a právě po úspěšné registraci se stane aktivním. V rámci tohoto cockpitu (má symbolizovat hlavní ovládací místo) si můžete předdefinovat nejdůležitější nástroje – Moje cenné papíry (seznam “horkých” cenných papírů, které Vás nejvíce zajímají a informace o nich budete mít rychle “po ruce”), Moje Watchlisty (několik různých např. oborových seznamů cenných papírů), Můj Portfolio simulátor (zde si můžete sestavit své fiktivní portfolio, jehož vývoj bude automaticky aktualizován v závislosti na vývoji trhu). Kromě toho máte k dispozice další nástroje jako Moje záložky, Moje stránky, Můj Graf, Moje zprávy nebo Moje Alerty (hlásiče), jejichž názvy vypovídají o tom, co vše si můžete přizpůsobit svým požadavkům.

Registrace a personalizace se určitě vyplatí, protože na portále naleznete informace o desetitisících akcií (českých i světových), certifikátů, warrantů a fondů. Dozvíte se zároveň i aktuální informace o jejich obchodech. Dále pak můžete získat základní finanční ukazatele nebo grafy vývoje cenných papírů společně se základními nástroji technické analýzy. A navíc máte přístup k pravidelným denním reportům, zprávám a komentářům připravovaných analytiky z České spořitelny.

Více informací na www.brokerjet.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).