Hlavní navigace

HR konference pro české startupy opět v Praze

Komerční sdělení
Posuňte svůj startup dál a zjistěte, jak zvládat růst firmy. Letošní konference se zaměří na uchazeče a jejich preference úvazků, motivaci lidí ve startupu i využití digitálního marketingu pro HR.

Sdílet

Prostory NODE5 v Praze se už za tři týdny otevřou konferenci O startupech a lidech. Sejdou se tam všichni, kteří se na své zaměstnance nedívají jako na dělníky a položky v rozpočtu, ale jako na hlavní hodnotu firmy. Patříte mezi ně? Tak si zapište úterý 4. dubna a přijďte si pro tipy, jak si poradit s růstem firmy.

Adam Hazdra hledá pro LMC od konce roku 2015 nové příležitosti v oblasti svobodnější práce. Projekty Easytask.cz a Profinaut.com, které vede, budou předmětem jeho přednášky. Poví vám, proč mladí lidé nechtějí plné úvazky a poradí, jak uřídit ty flexibilní.

Michal Nýdrle se dlouhodobě angažuje ve startupových projektech a ví, že lidé s elánem, svými schopnostmi a zkušenostmi jsou ta hlavní hodnota firmy. Proto mají talenti v KINDRED GROUP nejen prostor pro vlastní seberealizaci, ale také třeba možnost rozjet vlastní brand. Pokud i vy vnímáte zodpovědnost za úspěch jako nejlepší druh motivace, tuhle přednášku si nesmíte nechat ujít. O tom, jak ve startupu pracovníky motivovat, bude mluvit Roman Šmiřák z RainFellows. Podělí se s vámi o své projekty z praxe a zaměří se přitom na tzv. remote práci (práci na dálku). Poradí vám, co kromě peněz můžete lidem nabídnout.

Kentico Software byla na začátku malá startupová firmička. Během posledních 7 let se změnila ve středně velkou firmu s mezinárodní působností. I ona postavila své základy hlavně na lidech. Jak pracují s daty získanými z webu a jaké formáty pro HR aktivity využívají? Odpovědi přinesou Gabriela Jakabová a Zuzana Flašková v příspěvku o HR digitálním marketingu. Creative Dock je místo, kde vznikají startupy na objednávku velkých firem. Jeho zakladatel Martin Pejška se s vámi podělí o vlastní zkušenosti s tím, jak různorodé týmy jednotlivých startupů staví a jak s nimi dále pracují.

Program konference je stále doplňován o nové řečníky. Sledujte proto internetové stránky a zaregistrujte se včas, ať máte své místo jisté.

Hlavním partnerem konference je společnost LMC, mediálním partnerem je server Podnikatel.cz. Konferenci za podpory Node5 organizuje TUESDAY Business Network v produkci internetového vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).