Hlavní navigace

Hypotéku vyřídíte i se dvěma doklady

Komerční sdělení  Autor: 258398
Získat peníze na nové bydlení je stejně jednoduché jako objednat si jídlo v restauraci. Vyberete si podle své chuti a možností, a pak už jen čekáte, až vám odborný personál naservíruje večeři až pod nos.

Sdílet

Pokud si pořizujete nový byt nebo dům, zabere vám spoustu času jeho výběr a zařizování. Proč tedy komplikovat ještě vyřizování hypotečního úvěru? Hypoteční banka si tuhle skutečnost dobře uvědomuje, a tak se snaží klientům celý proces co nejvíce zjednodušit. Ví, že nikoho nebaví chodit na úřady, kupovat kolky a shánět potřebné dokumenty, a tak za své klienty díky dálkovému přístupu zajišťuje zdarma výpis z katastru nemovitostí a snímek z katastrální mapy. Tato služba, kterou od loňského června využilo již 6 700 klientů, dokonce získala první místo v letošním ročníku soutěže Zlatá koruna v kategorii Hypotéky.

Banky také vyžadují přiložit k žádosti o hypoteční úvěr odhad ceny nemovitosti. Hypoteční banka ovšem nabízí zájemcům o koupi bytu tuto službu zdarma – klient sdělí pracovníkovi na pobočce několik technických parametrů (adresu, velikost bytu atd.) a ten na počkání zjistí hodnotu bytu. Kromě času tak zájemce ušetří ještě 3 000 Kč, které by jinde musel platit odhadci. Klientovi tedy stačí, aby k žádosti o hypotéku připojil pouhé dva doklady: potvrzení o příjmech a nabývací titul k nemovitosti.

A na závěr dobrá zpráva pro všechny, kteří na hypotéku staví nebo rekonstruují. Hypoteční banka nyní nově umožňuje čerpat úvěr i bez předkládání faktur pouze oproti hodnotě nemovitosti a po vyčerpání hypotéky jí stačí předložit kolaudační souhlas nebo oznámení o užívání stavby.

Více na www.hypotecni­banka.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).