Hlavní navigace

Individuální úvěr od Moravského Peněžního Ústavu

Komerční sdělení  Autor: 518993
Naše firma je autorizovaným prodejcem a opravcem vozů FORD. Na trhu působíme od roku 1992. Za tuto dobu jsme si vybudovali silné postavení v regionu. Rozvojová strategie naší firmy vyžadovala podstatné rozšíření a modernizaci servisních kapacit.

Sdílet

Naše spolupráce s Moravským Peněžním Ústavem začala během prosince 2003, kdy nám byl ze strany Moravského Peněžního Ústavu poskytnut úvěr na provozní potřeby. Tato skutečnost byla pro další fungování společnosti zcela klíčová. Moravský Peněžní Ústav postupoval velmi korektně a totéž lze říci o celém období naší spolupráce do dnešních dnů. Byl jsem potěšen vstřícnou reakcí na změnu potřeby účelového čerpání úvěru.

Díky spolupráci s Moravským Peněžním Ústavem dnes máme plně fungující a rozšířený servis s moderním vybavením včetně špičkové diagnostiky.

„Velmi si vážím korektnosti a vstřícnosti ze strany Moravského Peněžního Ústavu. Stejně tak oceňuji citlivé reagování na podmínky finančního trhu, kdy na základě mé žádosti byla postupně úroková sazba dvakrát upravena v náš prospěch.“


Ing. Jiří Hlavica, ředitel Autospol, spol. s r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).