Hlavní navigace

Internetové připojení tak, jak ho neznáte

Komerční sdělení  Autor: 287592
Podnikáte a máte malou nebo střední firmu? Ať se pohybujete v jakémkoliv oboru, uznáte, že bez internetového připojení je v dnešní době podnikání téměř nepředstavitelé, ne-li přímo nemožné, pokud Vaše kontakty sahají až do zahraničí.

Sdílet

Ať se jedná o vyhledávání informací, oslovování potencionálních klientů, prezentaci Vaší společnosti nebo rozesílání nabídek, internet vše podstatně urychluje a pomáhá ušetřit to nejcennější – Váš čas.

Nabídka operátorů se každý měsíc rozšiřuje o stále nové tarify a služby. Pro člověka neznalého věci může paradoxně nejvíce času zabrat nejen výběr nejvhodnějšího tarifu, ale zejména výběr operátora. Určitě je dobré si jednotlivé nabídky porovnat. Zřízením a užíváním služby však kolotoč nekončí. Po čase zjistíte, že každý měsíc přečerpáváte datový limit a že Vámi zvolený tarif není úplně ideálním. Nastává vyjednávání s operátorem, dlouhé čekání na přepojení operátorky případně laxnost servisních techniků… Čas, který Vám měl internet ušetřit, nakonec věnujete právě internetu. Jde to ale i jinak. Nejdéle působící alternativní operátor na českém trhu, České Radiokomunikace a.s., nabízí sestavení tarifu přesně podle Vašich požadavků. Vyberete si nejen nejvhodnější technologii připojení, rychlost, ale i agregaci a nebo hlasové služby.

ČRa

Tyto služby nabízí například služba Business Line. Samozřejmostí je garance servisního dohledu 24 hodin, 7 dní v týdnu. Díky regionálním servisním centrům činí garantovaná dostupnost služby (SLA) minimálně 99,5%. V případě, že si vyberete i hlasové služby, je volání v v rámci sítě Českých Radiokomunikací zdarma, do ostatních sítí můžete čerpat volné minuty. Při objednávce do konce listopadu navíc obdržíte praktický dárek. Ušetřit tak můžete hned dvakrát – nejen Váš čas, ale i Vaše peníze. Pro zřízení služby nemusíte mít pevnou linku aktivní, stačí, když je zavedena do Vaší kanceláře nebo provozovny. Více informací naleznete na www.radiokomu­nikace.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).