Hlavní navigace

Investujte on-line, dravě, bezpečně!

Komerční sdělení  Autor: 258398
On-line investování si získává mezi drobnými investory stále vyšší popularitu. Kromě nízkých poplatků je to dáno hned několika výhodami, které investor při tomto způsobu může využít.

Sdílet

Pokud se o investování zajímáte, pak byste neměli přehlédnout možnosti, které Vám nabízí brokerjet České spořitelny.

PR - brokerjet (náhled)

Okamžitý přehled, okamžitá reakce

Samotná skutečnost, že se jedná o on-line investování, znamená výrazný posun v možnostech investora. Klient se připojí na internet a velmi jednoduše může sledovat, co se děje na akciových trzích – které akcie posilují, které klesají, jak se vyvíjí cena ropy nebo zda stále oslabuje česká koruna. Kromě samotného získávání informací může okamžitě na tento vývoj reagovat – stačí si otevřít obchodní aplikaci WebTrader, vyvinutou společností brokerjet, a může ihned nakoupit akcie na pražské, německé nebo třeba americké burze.

Zabezpečení

Brokerjet, dceřiná společnost České spořitelny, Vám nabízí unikátní systém zabezpečení účtu a transakcí pomocí tzv. Trading Key. Tento malý přístroj je možné pohodlně nosit například na klíčence a zabírá minimum místa. Trading Key generuje každých 60 vteřin náhodný kód, který je vyžadován při libovolné transakci na účtu. Díky tomu je možné obsluhovat svůj účet z více počítačů bez nutnosti instalovat speciální software. Stačí si pouze Trading Key na počátku aktivovat a pak jej můžete bez potíží používat.

Deriváty

Pokud patříte mezi agresivní a dravé investory, pak byste pravděpodobně neměli přehlédnout možnost obchodovat s pákovými produkty – warranty a pákovými certifikáty – u brokerjet. Díky těmto produktům tak můžete spekulovat na vývoj měn nebo v současné době velmi populárních komodit a zároveň využívat pákového efektu.

Chcete-li více informací, navštivte webové stránky brokerjet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).