Hlavní navigace

Jak lépe řídit vaši firmu?

Komerční sdělení
Znáte ten pocit, když se v noci vzbudíte a v hlavě vám víří milión otázek o vaší firmě? Jak ji posunout dopředu? Jak ji řídit lépe? Kde získat správné informace pro důležitá rozhodnutí?

Sdílet

S největší pravděpodobností už neusnete. Cesta ke správným informacím přitom nemusí být dlouhá a složitá. Většinu z nich totiž máte, jen je stačí najít.

Podnikatel nebo manažer se otázkami o budoucnosti firmy trápí téměř každý den. Má neustále v hlavě obrovské množství otázek, na které musí hledat odpovědi. Za odpověďmi jsou rozhodnutí a za rozhodnutími je zodpovědnost.

Odpovědi máte ve firmě. Najděte je!

Někteří z podnikatelů si možná myslí, že potřebují zázračnou kouli, aby mohli získat správné odpovědi na otázky, jak řídit firmu, jak prodávat více nebo kdo jsou jejich top zákazníci. Naštěstí to není potřeba. Většinu odpovědí na tyto otázky ohledně prodeje a obchodu totiž ve vaší firmě už máte.

Jediné, co potřebujete je:
- posbírat údaje, fakta a informace z různých zdrojů a uspořádat je,
- najít mezi nimi logické souvislosti,
- zanalyzovat a vyhodnotit je tak, abyste jim porozuměli.

Boj s časem 

Není problém hrát si celý den s čísly a daty z účetnictví v Excelu a dostat z nich správné údaje. Jediné, co k tomu potřebujete je spousta času. A ten samozřejmě nemáte. Pokud nechcete nad podklady z vašeho účetnictví zestárnout, musí to jít jinak. Dobrá zpráva je, že je to možné. 

Jak vybrat z hromady údajů z účetnictví jen ty potřebné? 

Business intelligence (zkráceně BI)‚ je souhrnný název pro softwarové řešení na podporu rozhodování a plánování. Vývoj pokročil i v této oblasti a současné programy se výrazně zjednodušily a zpřístupnily i pro použití v malých a středně velkých firmách. Jejich ovládání je intuitivní, jednoduché a bez problému ho zvládne běžný počítačový uživatel nebo majitel firmy. Minulostí je také složité nastavování a přizpůsobení těchto programů. Propojení s vaším účetnictvím je otázka několika kliknutí myši. Za pár minut máte program nainstalovaný a připravený k tomu, aby vám ukázal přesně to, co chcete vidět.

Jak vám mohou tyto nástroje BI pomoci?
- poskytují okamžitý a aktuální přehled o stavu vaší firmy,
- spojují historická data a poskytují týdenní, měsíční nebo meziroční srovnání,
- poskytují přesné a detailní informace o prodeji nebo skladových zásobách,
- porovnávají výkony obchodníků a poboček,
- poskytují informace o důležitých zákaznících nebo takových, kteří přecházejí ke konkurenci,
- podávají srozumitelným způsobem informace o stavu účetnictví firmy,
- umožňují intuitivní plánování prodeje, nákladů či výnosů,
- pomáhají při optimalizaci nákladů,
- identifikují nejlepší a nejhorší prodávané výrobky s cílem maximalizace zisků,
- ale hlavně přinášejí odpovědi potřebné pro řízení firmy

Jednoduše řečeno – business intelligence software vám změní množství nepřehledných firemních údajů, které dnes evidujete ve vašem účetním programu na srozumitelné firemní přehledy a grafy, které vám pomohou při rozhodování a plánování. Všechny přehledy a grafy vytvoříte během několika sekund a na pár kliknutí myši. Jednoduše a rychle.


Přehledné firemní grafy a statistiky vám ulehčí rozhodování.
 

Nový nástroj pro lepší řízení firmy – NEO BI
Zřejmě nejoblíbenější z takových nástrojů je NEO business intelligence (NEO BI). Jde o moderní a uživatelsky příjemný nástroj, který vyhodnotí všechny vaše údaje z prodeje a účetnictví a zobrazí je v přehledných analýzách a grafech, kterým budete rozumět. NEO BI je určený menším a středním firmám, které chtějí řídit svoje podnikání pomocí faktů.

Netrapte se s tabulkovými editory a analýzou údajů, které jsou zaevidované ve vašem účetním systému. NEO BI se postará o to, aby se každý den přenesly údaje z účetnictví do srozumitelných přehledů, statistik a grafů. Během několika sekund tak získáte přehled o vývoji vašeho prodeje, aktivitě obchodníků nebo vašich top zákaznících.


NEO BI je moderní a přehledný nástroj pro řízení firmy.
 

Zapamatujte si, že pokud máte špatné a nekompletní informace, vaše rozhodnutí o budoucnosti firmy nemusí být správné. A to si v dnešním světě byznysu nemůžete dovolit.

Vyzkoušejte si NEO BI přímo s vašimi údaji na 30 dní zadarmo

Je to bezpečné, nic neriskujete. Jen okamžitě uvidíte vaši firmu v jiném světle. A to se vám bude líbit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).