Hlavní navigace

Jak může podcastová vlna přispět k růstu vašeho byznysu?

Komerční sdělení
Nejen na to odpoví Dan Tržil během klubového odpoledne WebTop100 na téma Podcasty v roce 2020.

Sdílet

12. února nezmeškejte první klubové odpoledne WebTop100 v letošním roce. Bude řeč o tom, jaké jsou možnosti využití podcastů v podnikatelském kontextu, jak mohou pomoct v růstu zrovna vašeho byznysu a jak byste vlastně měli při tvorbě vlastního podcastu postupovat. 

Vašim průvodcem se stane jeden z nejúspěšnějších tvůrců podcastů Dan Tržil, který firmám pomáhá využít audio obsah pro budování komunity, networking a získání nových zákazníků. 

Během workshopu se například dozvíte: 

  • Jak pomocí podcastů získat nové leady, klienty nebo zaměstnance 
  • Jak vybudovat neotřelý interní komunikační kanál
  • Jak získat důvěru publika a budovat základnu posluchačů
  • Jak využít boomu v podcastu dříve než ostatní 
  • Jak využívají podcasty společnosti ve střední Evropě i USA
  • Jaké existují formáty audio obsahu

Máme pro vás připravený i prostor na diskuzi, kde se můžete přednášejícího zeptat na cokoliv, co vás zajímá. V tomto čase máte možnost diskutovat nejen s Danem, ale i s ostatními účastníky. Myšlenky a poznatky tak pěkně utřídíte.

Dan se věnuje rozvoji audio podcastů v ČR již dlouhodobě. Produkuje úspěšné podcasty Proti Proudu a Na vlně podnikání, je autorem CzechCrunch Podcastu, webu ceskepodcasty.cz a nově také garantem soutěže WebTop100. Zároveň vyrábí podcasty pro klienty jako Red Bull, Česká spořitelna nebo Keboola a konzultačně se podílí na mnoha dalších podcastech v ČR a USA.

Rok 2020 přinese příležitost těm, kteří budou připraveni využít mluveného slova ke komunikaci své značky. Pokud vás tedy zajímá, jaké jsou nastupující trendy audio obsahu v ČR a jak ho využít k růstu v byznysu, toto je ideální příležitost vše zjistit 12. února v Art & Event Gallery Černá labuť v Praze.

Kompletní program si můžete prohlédnout na internetových stránkách Klubu WebTop100. Organizátorem akce je agentura Sherpas, produkčně ji zajišťuje Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).