Hlavní navigace

Jak na odměňování a mzdy v roce 2013?

Řešíte srážky ze mzdy, výpočty maximálního vyměřovacího základu, povinnosti zaměstnavatelů vůči správě sociálního zabezpečení, důchodové spoření a jeho dopady do zpracování mezd?
5. 12. 2012

Sdílet

Na přelomu roku se ve mzdách pravidelně chystá tolik změn a novinek, že z toho jde hlava kolem. Ale nezoufejte! Máme pro Vás tip, jak si v klidu a s předstihem přehledně zopakovat vše, na co je potřeba si od příštího roku dát pozor. Stačí přijít 12. prosince na seminář Vladislavy Dvořákové, a dozvíte se

  • jaké se chystají novinky ve zdaňování mezd
  • co je nového v sociálním pojištění
  • jak vypočíst maximální vyměřovací základ pro zdravotní pojištění
  • jaké jsou nové redukční hranice
  • co se mění v povinnostech zaměstnavatele vůči SSZ
  • jak vyřešit problém, který Vás aktuálně trápí – stačí se jen zeptat … 

a probereme řadu dalších oblastí. Pokud řešíte tolik aktuální srážky ze mzdy, lektorka Vás na praktických příkladech provede úskalími různých situací, se kterými se setkáváme, včetně určení pořadí srážek, změny od 1. ledna a příkladů výpočtů.

Velkou pozornost budeme věnovat i průměrnému výdělku a nejasnostem vznikajícím při jeho používání – kde a jak ho správně použít, jak vypočíst průměrný čistý měsíční výdělek, specifika dohod konaných mimo pracovní poměr a výpočty komplikovaných příkladů.

Ne vše se dá vtělit do jednodenního semináře, ale pokusíme se o to – abyste po Novém roce mohli klidně přijít do práce s vědomím, že jste připraveni na všechny nástrahy, které na nás čekají.

Přijďte – těšíme se na Vás. 

Váš partner Wolters Kluwer ČR

Podrobnosti o semináři a přihlášení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).