Hlavní navigace

Jak podpořit byznys pomocí digitálního marketingu ukáže konference WebTop100

Komerční sdělení
Přijďte se inspirovat úspěšnými projekty, které prorazily i do zahraničí, a poučte se z jejich chyb. Pomohl jim k tomu digitální marketing.

Sdílet

Letos se konference WebTop100 koná již po osmnácté a čeká vás opět to nejlepší z digitálního marketingu pro vaše podnikání. Řečníci se budou v ucelených blocích věnovat problematice zahraniční expanze různých typů podniků za pomoci silné digitální komunikace. Část programu náleží otázkám práva v digitálním marketingu, jiné obsahovému marketingu, práci s daty, digitálním influencingu a agilnímu řízení projektů.

V programu konference se můžete jako každý rok těšit také na nejinspirativnější case-studie projektů přihlášených do soutěže WebTop100.

Malá ochutnávka témat:

Brašnářství Tlustý se rychle vypracovalo z nuly na uznávaný love – brand. Hodně mu pomohla atraktivní komunikace na sociálních sítích. Nyní stojí před velkou výzvou, a tou je úspěch na zahraničních trzích. Bude na to dosavadní social media strategie firmy stačit? Jaké jsou první lessons learned? Dozvíte se v přednášce Ivana Petrůva.

Petrův Ivan

Český módní vyhledávač GLAMI aktuálně působí na třinácti evropských trzích a plánuje další rozvoj i za hranice Evropy. Ján Kešelák vám představí pohled na best practices při rychlém rozvoji firmy, zároveň upozorní na chyby, ze kterých se poučili. Představí vám také in-house výzkumný projekt fashion-research.com.

 Kešelák Ján

Jak na to, pokud chcete docílit personalizovaného zážitku s vaší značkou v digitálním marketingu? Jakou roli tam hraje strojové učení a AI? Jestli je pro vás personalizace tématem, o kterém zatím byť jen přemýšlíte, přijďte se inspirovat na přednášku Davida Vopelky.

TikTok. Co může firma dělat na sociální síti, o které si všichni myslí, že je pro děti? Martin Paukrt vám ukáže, jak se tomu postavili ve Footshopu.

 Paukrt Martin

Zkrátka a dobře vás čeká ze všech stran nabitý den, tak neváhejte. Při registraci do 30. 6. získáte zvýhodněnou cenu Early Birds. Program konference WebTop100 stále doplňujeme.

Pořadatelem konference je Sherpas a produkci zajišťuje Internet Info. Hlavními partnery jsou AdexpresFORPSI, partnerem je LCG New Media a produktový partner je EasyEvent. Mediálně akci podporují  Marketing Journal,  Lupa.czPodnikatel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).