Hlavní navigace

Jak si poradit s cloudem – konference se vstupem zdarma

Komerční sdělení  Autor: Internet Info
Cloudové služby se zabydlely ve všech organizacích a práce na dálku tento trend jedině akcelerovala. Jak vybírat a řídit cloudy pasující na vaši společnost při zachování IT bezpečnosti je téma konference Cloud Computing.

Sdílet

Hybridní práce a spolupráce na dálku i potřeba reakce na požadavky byznysu posilují rostoucí trend cloudových služeb. Jak nad tím ale neztratit kontrolu? Ukáže volně přístupná konference Cloud Computing 2022 již 7. června. Bude se věnovat bezpečnému provozu IT technologií v dnešním hybridním IT světě, vlastním cloudům i pravidlům, kterým díky stále rostoucím regulacímpodléhají.

Naši řečníci vám pomohou zorientovat se i ve strategii výběru jednotlivých cloudů a multicloudů tak, aby seděly typu vaší firmy, a ve vývoji služeb běžících v cloudu i napříč cloudovými platformami. 

První vlaštovky z programu: 

Multicloud jako nová strategie firem

Jeden dokonalý cloud neexistuje. Pro každé IT potřeby je nutné zvolit odpovídající cloud s optimálními parametry a následně cloudy propojit. Strategii výběru jednotlivých cloudů i multicloudu a odborný moderní náhled na IT multicloudovou strukturu ukáže Petr Pilin ze společnosti iPodnik cloud.

Cloud ve veřejné správě – pravidla kybernetické bezpečnosti

Regulace cloudových služeb se stále zpřísňuje, a to zejména ve státní správě a strategických sektorech. Nově není možné do státní správy dodávat cloudové služby, které nejsou zapsané v tzv. Katalogu cloud computingu, a v letošním roce se očekávají další regulace cloudu v české státní správě, včetně přijetí certifikačního mechanismu v rámci celé EU. Prezentace Jany Pattynové z PIERSTONE vám poradí, jak se s těmito regulačními výzvami vyrovnat a jaký bude jejich dopad na dodavatele i zákazníky.

Umělá intelligence Watson, CloudPaky, Bezpečnost a IBM Cloud

Petr Leština z IBM Česká republika vám v rámci své přednášky představí hlavní trendy v IBM, řešení na bázi umělé intelligence Watson, technologie IBM pro cloud-nativní řešení a v neposlední řadě technologie pro bezpečný provoz IT technologií v dnešním hybridním IT světě.

Hybridní licencování Microsoft 365

Základní licencování Microsoft 365 pomocí balíků Business nebo Enterprise je na první pohled snadné. Víte ale, jaké služby balíky poskytují a využíváte je? CEO ze společnosti PREDNY SLM Martin Predný vám ukáže, jak tyto balíky efektivně poskládat díky Hybridnímu licencování (kombinace on-premise licencí z volného trhu a předplatného), tím ušetřit desítky procent nákladů a přitom nepřijít o žádné využívané služby v cloudu.

Dále budou přednášet například zástupci firem VMware, Veeam a ELOS. 

Program konference Cloud Computing 2022, najdete na stránkách akce, kde se můžete i zdarma zaregistrovat. Zlatým partnerem je společnost iPodnik cloud, stříbrnými partnery jsou společnosti ELOS Technologies, IBM Česká republika, PREDNY SLM a Tech Data. Organizátory jsou časopisy CFOworld, CIO Business World, Computerworld, Lupa.cz a Podnikatel.cz 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).