Hlavní navigace

Jak vybrat správný účet pro podnikatele

Komerční sdělení
Hledáte vhodný účet pro podnikání a zajímá vás přitom především šíře služeb a kvalita nabídky?

Sdílet

Nejlepší podnikatelské účty nabízí neomezené transakce, výběry z bankomatů zdarma po celém světě i další vychytávky, jako jsou např. multiměnový účet či právní asistence. Samozřejmostí by pak měla být dostupnost vlastního podnikatelského poradce.

Podnikatelé se při výběru své banky nezaměřují jen na cenu transakce, ale zajímá je především rozsah služeb. Stále častěji tak hledají účty, které jim přinesou komplexní služby a nabídnou i něco navíc. Jedním z takových účtů je Podnikatelské eKonto KOMPLET, který nedávno představila Raiffeisenbank. V rámci jednoho transparentního poplatku klient získává neomezený počet tuzemských transakcí zadaných přes internet, neomezený počet výběrů z bankomatů po celém světě, vedení účtu až v devíti světových měnách současně, pojištění asistenční služby včetně právní pomoci, dvě embosované platební karty i kontokorent.

Kromě těchto služeb podnikatelé oceňují i možnost propojit svůj bankovní účet s firemním účetnictvím, což ušetří řadu času i dalších nákladů – umožní to např. rychlejší a pohodlnější zadávání většího počtu platebních příkazů nebo stahování bankovních výpisů přímo do účetního programu.

Podnikatelské účty mají i řadu dalších výhod. Podnikatelům jsou v bankách většinou k dispozici speciální poradci, kteří se zaměřují na financování živnostníků a malých firem. Dobře se orientují v podnikatelském prostředí a v bankovních produktech pro různé typy podnikání. Pomohou vám s rozvojem vašeho podnikání a dokáží vám poradit jak rozumně a výhodně nakládat s prostředky i úvěry od banky. Ve většině případů je najdete na pobočkách jednotlivých bank, na základě individuální dohody mohou docházet i do sídla firmy. Nebojte se tedy nechat si poradit od odborníků ze světa podnikatelských financí i se záležitostmi zdánlivě samozřejmými.

Bližší informace o Podnikatelském eKontu KOMPLET od Raiffeisenbank i další nabídce banky pro podnikatele získáte na www.rb.cz nebo bezplatné telefonní lince 800 900 900.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).