Hlavní navigace

Klasickým webdesignerům klesají příjmy, za webovky se už neplatí

Tak to vypadá, že profese webdesignérů už nebude vynášet tolik jako kdysi. Se svou obrovskou zbraní totiž začíná být stále proslulejší firma banan.cz webhosting.
16. 5. 2012

Sdílet

Tak to vypadá, že profese webdesignérů už nebude vynášet tolik jako kdysi. Se svou obrovskou zbraní totiž začíná být stále proslulejší firma banan.cz webhosting , která již sedm let nabízí nejen hosting, ale i tvorbu www stránek zcela zdarma. A tento servis je v dnešní internetové době téměř k nezaplacení!

Komu se tato služba hodí? V prvé řadě startujícím firmám a podnikatelům – profesionální www stránky jsou nutností a náklady na jejich zřízení jdou do desetitisíců. Proč investovat vysoké částky tam, kde nemusíte. Webdesignerům tedy zvoní hrana – Banan.cz webhosting se totiž nenechá ohrozit, protože za svou dobu působnosti už má vybudovanou stabilní základnu klientů a další a další rychle přibývají.

Ani projekt pro virtuální sídla a kanceláře www.lexia.cz není problém provozovat zdarma!

Příklad webovek zdarma – SEO služby RadovanKaluža.cz.

Banan.cz“ tu bude svým klientům i nadále sloužit jako ověřená jistota webdesignu a kvalitních hostingových služeb v jednom. To znamená nejen bezplatné propůjčení internetového prostoru vašim stránkám, ale i to, že vám banan.cz webhosting dokonce zajistí nonstop online technickou podporu, která je kdykoliv připravena vám pomoci. Kdo jiný vám zajistí takový servis? A za jednu z trvale nejnižších cen na českém trhu?

Rockový klub E99 na Stodolní ulici také využívá řešení zcela zdarma od Banan.cz webhosting.

U banan.cz webhosting stačí mít zaplacený pouze webhosting. Další nedílné věci, spojené s vašimi stránkami, už vám budou pod odborným dohledem šlapat samy. Ať už webhosting, webdesign nebo celková koncepce, kterou bude mít na starosti zkušený tým.

Zkuste to – jede to! Zkuste banan.cz.

Olga Path Štiplová : profesionální žurnalistka, vydavatelka www.olga-path.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).