Hlavní navigace

Konference Content First ukáže trendy obsahového marketingu

Komerční sdělení
Uslyšíte praktické ukázky fungujícího obsahu, neokoukané copwritingové triky, případové studie úspěšných marketérů i výhledy do roku 2020.

Sdílet

Tvořit originální obsah napříč všemi komunikačními kanály, získat publikum a jeho sympatie, přeměnit ho v platící zákazníky je čím dál těžší. Abyste se mohli posunout, čas od času je zapotřebí trocha inspirace. Té se vám 21. května dostane na konferenci o obsahovém marketingu Content First 2019.

Zde je malá ochutnávka témat:

Jak se dá spojením linkbuildingu a obsahové strategie, založené na SEO, růst až stovky procent? V případové studii vám ukáže Milan Zeman ze Sherpas, jaké výsledky přinesla spolupráce s e-shopem Rock Point.

Zákazníci oceňují originální a kreativní obsah. Pokud chcete už dnes dělat obsahový marketing tak, jak ho budou chtít všichni ostatní dělat až za rok, neměli byste zmeškat přednášku Jana Javornického z Elite Solutions.

Lucie Hrdinová z H1.cz se s vámi podělí o pár méně známých, a přitom velmi účinných triků, které vaše texty posunou zase o kousek dál.

Jak se pracuje s projektem, který se přes noc stane fenoménem sociálních sítí? Internetový dramaturg ČT Ondřej Lasák představí kreativní case study k on-line kampani seriálu České televize Most!

 A víte, jaký obsah nejvíc prodává? Recepty, a určitě je konzumujete i vy. Prodávají se od nejlevnějších za pár korun po luxusní, tištěné na drahém papíře. Najdeme je v podání Ládi Hrušky i michelinského šéfkuchaře Radka Kašpárka. My se na tento obsah v panelové diskuzi podíváme do hloubky například s autorem kuchařek Břicháč Tom Tomášem Kosačíkem, šéfredaktorkou časopisu Dobroty Lubomírou Chlumskou a s dalšími redaktory a odborníky na marketingovou strategii. Česko je země receptů.

Poražte s námi cílenou obsahovou strategií svou konkurenci. Pomůže vám bohatý program konference Content First.  Zaregistrovat se a setkat se se všemi přednášejícími můžete jednoduše online. Setkáme se 21. května v prostorách OKsystemu v Praze na Pankráci. 

Partnery konference jsou společnosti Elite Solutions, a Seznam.cz, mediálními partnery jsou servery Marketing Journal, MediaGuru.cz, Tyinternety.cz a Newsfeed.cz. Produktovým partnerem je EasyEvent. Konferenci organizuje TUESDAY Business Network a produkčně ji zajišťuje společnost Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).