Hlavní navigace

Konference o digitálním marketingu WebTop100 v listopadu opět v Praze

Komerční sdělení
Zvučné značky jako jsou Slevomat.cz, ZOOT, LEGO, Danone, O2 Czech Republic se s vámi podělí o cenné know-how a poskytnou navíc užitečné rady pro váš byznys.

Sdílet

Ať působíte v malém podniku, střední firmě nebo korporaci digitálnímu marketingu se v dnešní době nevyhnete nikde. Kdo z nás ovšem může s čistým svědomím prohlásit, že ho skutečně ovládá. Jedná se o jednu z nejživějších a neustále se vyvíjejících oblastí marketingu vůbec. Chcete vědět, kde hledat nejnovější trendy, tipy a rady od špiček z oboru? To nejlepší z digitálního marketingu pro váš byznys najdete na konferenci WebTop100 ve středu 11. listopadu v Praze.

Ukážeme vám, jak lépe komunikovat s vašimi klienty, propojovat sociální a transakční data nebo pracovat s databází vašich uživatelů. V přednáškách, diskusních panelech, duelech a workshopech získáte mnoho inspirace pro váš digitální marketing, řečníci se s vámi podělí o své zkušenosti a nabídnou reálné příklady z online i offline světa.

S kým se na konferenci potkáte:

Tomáš Pflanzer, Nielsen Admosphere
Ukáže vám, jak využít změny v chování spotřebitelů. Zaměří se na to, jak se díky novým technologiím mění chování lidí v digitálním i v offline světě a přiblíží několik úspěšných kampaní, které toho využily.

Gerry McGovern, Customer Carewords
Prozradí vám, jak identifikovat, co je nejdůležitější pro vaše online zákazníky, a jak přizpůsobit digitální prostředí tomu, aby zákazníci mohli snadno a efektivně dělat to, co chtějí.

Jerome Jossin, Google
Specialista na reklamu ve vyhledávání i tu displejovou se ve své prezentaci zaměří na segmentaci publika, pokročilé retargetingové strategie a look-a-like publika.

Frank Strzyzewski, XQueue GmbH
E-mail marketing značně závisí na mnoha faktorech: kvalitě databáze e-mailových adres, obsahu, četnosti, předmětu, odesílateli, doručitelnosti, času rozeslání, počtu nabídek apod. Jak využít doporučující technologii k lepší návratnosti investice do každého rozeslaného e-mailu?

Milan Janecký, KBM Group
Naučí vás, jak propojit sociální a transakční data. Ukáže vám, jak díky vaší databázi dat můžete poznat svého zákazníka a jak různé datové zdroje proměnit do vhodné komunikace.

Už teď se můžete podívat na program konference WebTop100, který stále doplňujeme o další zajímavé řečníky. Konference se bude konat v Kongresovém centru U Hájků, Na Poříčí 42 v Praze.

Generálním partnerem konference je společnost Forpsi. Hlavním partnerem je společnost Trask solutions. Partnerem akce je XQueue GmbH. Mediálně akci podporují E15.cz, Lupa.cz, Marketing Journal, Podnikatel.cz, Tyinternety.cz a Živě.cz. Produktovými partnery jsou společnosti POF GROUP S.R.O., Shutterstock a STRV. Organizátorem akce je konzultační agentura Dobrý web, produkčně zajišťuje Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).