Hlavní navigace

Kreditka pomáhá podnikatelům

Komerční sdělení  Autor: 258398
Kreditní karta nabízí podnikatelům úvěr až do výše 500 tisíc korun. I když právě na účtu nemáte potřebnou hotovost, můžete platit v obchodě, vybírat z bankomatu či platit přes internet. Za půjčené peníze neplatíte úroky, pokud je vrátíte do 45 dnů od prvního čerpání.

Sdílet

Kreditní kartu Poštovní spořitelny ocení živnostníci i firmy, které chtějí mít stále k dispozici finanční rezervu bez ohledu na stav financí na svém podnikatelském účtu. Kreditka je určena jak podnikatelům – fyzickým osobám, tak osobám právnickým. Podnikatelé – fyzické osoby si Kreditku mohou vyřídit ve všech finančních centrech Poštovní spořitelny a na poštách se dvěma a více čtyřlístky, tj. na více než 1570 obchodních místech. Firmy mohou o kreditní kartu požádat ve všech finančních centrech Poštovní spořitelny.

A jaké jsou hlavní výhody Kreditní karty pro podnikatele?

  • Okamžitě řeší přechodný nedostatek peněz, které se dají použít na cokoliv (neprokazujete účel čerpání úvěru).
  • Kreditka nabízí bezúročné období až 45 dní.
  • K jednomu úvěrovému účtu můžete mít neomezený počet karet.
  • Splácení si můžete rozložit a splácet jen 5 % z vyčerpané částky měsíčně.
  • Máte možnost nastavení splátky úvěru dle svých možností, tak abyste platili nejmenší úrok.
  • Vedení kreditní karty je zdarma.
  • Při placení kartou v obchodech navíc sbíráte bonusové body, za které si můžete vybrat z široké kolekce dárků ve věrnostním programu Poštovní spořitelny.

Pro vydání Kreditní karty pro podnikatele nemusíte mít založený běžný účet v Poštovní spořitelně. Pokud ovšem máte zřízeno Postkonto (podnikatelský účet Poštovní spořitelny) se službami elektronického bankovnictví, můžete převádět finanční prostředky z úvěrového účtu na Postkonto.

Kreditní karta pro podnikatele je platná kdekoliv na světě, u nás s ní navíc můžete využít službu Cashback v obchodní síti Albert/Hypernova. Více informací získáte na infolince 800 210 210 nebo na www.postovnis­poritelna.cz.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).