Hlavní navigace

Kreditní karta Diners Club Pure+ nově i pro podnikatele

Komerční sdělení
Podnikatel.cz a Diners Club přinášejí kreditní kartu, která garantuje vysokou míru spolehlivosti, nabízí férové podmínky, bonusový program a cestovní pojištění zdarma.

Sdílet

Jako uživatelé kreditních karet chceme bezúročné období, co možná nejnižší úrok a v optimálním případě i výhodný bonusový program, který se vyplatí. Najde se ale na trhu kreditní karta, která myslí i na klienta? Spokojený majitel kreditní karty už nemusí být sci-fi, ale realita. Seznamte se s kreditní kartou Diners Club Pure+ pro podnikatele, která nemá konkurenci.

Klasický úvěr pro mnohé představuje zdlouhavý proces schvalování, papírování a navíc omezuje možnosti využití poskytnutých finančních prostředků. V dnešní době ovšem existují dostupnější formy finanční nezávislosti a flexibility. Kreditní karta Diners Club Pure+, díky které můžete hradit neočekávané výdaje, vám nabízí nejen to. Oceníte hlavně její bezúročné období, v průběhu kterého máte možnost splatit vypůjčenou částku bez jakéhokoliv poplatku. Poskytovateli tedy vracíte pouze to, co si sami skutečně půjčíte.

Pokud jste se ocitli v situaci, kdy by vám finanční rezerva vypomohla, nebojte se ji vyzkoušet. V zodpovědných rukách se stává kreditní karta velmi užitečným pomocníkem při hospodaření s financemi. Stačí si zvolit spolehlivého partnera s férovými podmínkami vydání karty a jejího využívání. Kreditní karta Diners Club Pure+ má více než 65letou tradici garantující spolehlivost a nejlepší podmínky na trhu. Vysoká úroveň bezpečnosti a ochrany před jejím zneužitím, ztrátou či krádeží, je u ní samozřejmostí.

Podívejte se na výhody kreditní karty pro podnikatele Diners Club Pure+, kterou jsme pro čtenáře Podnikatel.cz spolu s Diners Club připravili:

 

bezúročné období po dobu 60 dnů
úrok z nesplacené částky jen 4,9 % pro první rok
zvýhodněný roční poplatek 990 Kč

 

 

odměnu za platby kartou až 5%
načítání bodů za nákupy do věrnostních programů
široký výběr atraktivního zboží a služeb z věrnostního programu

 

 

cestovní pojištění pro vás a spolucestující zdarma
asistenční službu v zahraničí 24 hodin denně 7 dní v týdnu
pojistné krytí až do 150 mil. Kč na úrazovém pojištění

 

 

prostory letištních salónků Diners Club
nápoje a občerstvení
přístup na internet, wi-fi

 

 

Chcete-li si kreditní kartu pro podnikatele Diners Club Pure+ vyzkoušet, máte možnost si nezávazně objednat balíček s kompletními informacemi. Až poté se můžete rozhodnout, zda si kreditní kartu, která je součástí informačního balíčku, aktivujete. Více informací o kreditní kartě a informačním balíčku naleznete na internetových stránkách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).